Osvobodit vysokou pec

Informace o úkolu

Název anglicky

Free the furnace

Lokace

Klan Kladiva

Zadavetel úkolu

Reto

Odměna

5000 zkušeností +500 zkušeností od Liska
+5 reputace v Nordmaru
+15 reputace v Klanu Kladiva
klíč od truhly (úkol Tjalfova truhla)
10 rudy od Rovolda

Reto z Klanu Kladiva vás zpraví o tom, že je vysoká pec a vlastně celý důl na magickou rudu v obležení skřetů. Vaším úkolem tedy bude důl od skřetů vyčistit, a to můžete buď provést sólově, nebo s pomocí několika společníků.

Pokud se tedy rozhodnete pro sólovou cestu, doporučuji vám zaútočit vrchním stupem do dolu z Klanu Kladiva (ten poblíž Reta). Cestou narazíte na velký počet skřetů, kde si nejvíce dávejte pozor na skřetí šamany. Zhruba uprostřed dolu narazíte na Vysokou pec, která vám případně poslouží - úkol Zničit pět artefaktů Adanose! (Destroy the five artifacts of Adanos!). Pokračujte dál dokud nenarazíte na údolí, kde táboří zbytek skřetí armády. Jakmile pobijete většinu skřetů, zbytek se dá na ústup a tím je úkol splněn.

Pokud se ale rozhodnete zaútočit ve skupině, musíte si skupinu nejdříve sestavit. Prvního člena Morta získáte přímo v Klanu Kladiva (je poblíž Reta). Mort vás v rámci úkolů Následovat Morta ke Klanu Ohně, Následovat Morta k Vlčímu Klanu a Následovat Morta k dolnímu vstupu do dolu může zavést do jednotlivých klanů, nebo přímo ke spodnímu vstupu do dolu. Druhým členem je Thorald z Klanu Ohně, nachází se poblíž Innosovy svatyně. Třetím a čtvrtým členem je Lisk a Jorn z Vlčího Klanu, kteří jsou členy lovecké výpravy. Jorn bude ale nejdříve požadovat splnění úkolu Jorn potřebuje výbušné šípy (Jorn needs exploding arrows). Všichni získaní členové se automaticky přemístí k dolnímu vstupu do dolu, odkud s nimi zaútočíte na samotný důl.

Nakonec nezapomeňte váš úspěch oznámit náčelníkovi Tjalfovi, který vás odmění klíčem od své truhly.

Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2019 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru