Strhnout Okaru!

Informace o úkolu

Název anglicky

Take Okara apart!

Lokace

Montera

Zadavetel úkolu

Varek

Odměna

2500 zkušeností +1500 zkušeností od Vareka
+7 reputace u skřetů
2000 zlatých

Jakmile získáte v Monteře potřebnou reputaci 75, můžete vstoupit do vnitřní části města a promluvit se skřetím velitelem Varekem. Ten vám dá úkol vyčistit tábor rebelů Okara. Pokud tedy sympatizujete se skřety, pusťte se do toho. Pokud naopak jste zadobře s rebely, úkol neplňte!

Do Okary vás může zavést otrok Rufus v rámci úkolu Otrok Rufus chce jít do Okary (The slave Rufus wants to go to Okara).

Celá Okara může čítat cca 25 rebelů a její čistka není příliš složitá. Stačí se jen držet správného postupu. Začněte od vstupní brány se dvěma strážci. Dejte si pozor, jelikož používají dlouhá kopí, kterými vám dokáží pěkně zavařit. Až je zabijete (musíte provést dokončovací úder), běžte po schodech dolů na první prostranství. Zataste zbraň a přijďte k nějaké NPC. Osloví vás s tím, že jste vrah. Vyprovokujte ji slovy k napadení, což způsobí, že po vás půjde jen ona. Utečte kousek zpátky a oddělejte ji, tak aby to nikdo nespatřil. Takovým způsobem můžete pohodlně pročistit celý tábor.

Problém může nastat až v poslední jeskyni s paladinem Rolandem. Zde se na vás vyřítí 5-7 pořádně naštvaných chlapíků. Opět se hodí vylákat je po menších skupinkách trochu bokem. Paladina mlaťte hlava nehlava, je celkem silný, ale neměl by představovat větší problém.

Až budete s čistkou hotovi, oznamte to Varekovi.

Načítám data ...
Nahoru