Najít teleportační kámen, který tě vezme ke králi!

Informace o úkolu

Název anglicky

Find the teleporter rune that takes you to the king

Lokace

Okara

Zadavetel úkolu

Roland

Odměna

2500 zkušeností
1000 zkušeností od Rolanda

Paladin Roland, vůdce tábora rebelů v Okaře, vás pověří cestou do prokleté paladinské pevnosti Gotha, kde máte najít teleportační kámen, který vás přenese skrz magickou bariéru do hlavního města Myrtany - Vengardu.

Pod pevností je strážní věž se skřety. Ti zde hlídají, aby se zlá kletba nedostala za hranice Gothy. V přízemí věže za velitelem Potrosem najdete vězněného Gorna. Musíte jej dostat ven - úkol Vysvobodit Gorna od skřetů v Gothe (Rescue Gorn from the orcs in Gotha), k čemuž musíte porazit Potrose - úkol Porazit Potrose (Defeat Portos) nebo mu zaplatit 2000 zlatých.

Po osvobození se vám Gorn svěří, že ho sem poslal Lee za stejným cílem jako vás Roland, jenže celá pevnost se hemží nemrtvými a proto utekl. Následují úkoly Osvobodit Gothu od její kletby (Free Gotha from its curse) a Lovit démony s Gornem (Hunting demons with Gorn). Až je dokončíte, Gorn se od vás odpojí (ale můžete ho zase vzít zpátky) a můžete konečně hledat teleportační kámen. Ten se nachází v pohřební jeskyni trochu stranou. Když půjdete od skřetů do pevnosti, tak ve vesnici pod hradem běžte doprava a tam ji po levé straně najdete.

Jen tak pro úplnost - všude se to hemží kostlivci a zombiemi, ovšem pokud jste se už sžili s bojovým systémem, neměli by pro vás být příliš nebezpeční. Kýžený teleportační kámen do Vengardu najdete na konci hřbitova (není moc rozlehlý). Tím je úkol splněn.

Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2019 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru