Prokletý!

Informace o úkolu

Název anglicky

The Cursed One!

Lokace

Ben Sala

Zadavetel úkolu

Daro

Odměna

2500 zkušeností
1000 zkušenstí od Dara
+20 reputace v Ben Sala
1500 zkušeností a Lektvar životní síly od Doloka

Daro se zmíní o chrámu, odkud nemrtví přicházejí. Prý se tam vydal mág, který chtěl odhalit tajemství chrámu, ale už se nevrátil. Místo něj se začali trousit nemrtví. Samozřejmě to budete vy, kdo se nabídne, že zničí zlo v chrámu. Daro vám ale poskytne menší výpomoc v podobně skřeta Doloka a jeho tří válečníků, kteří vám budou dělat bodyguardy až k chrámu (až po splnění úkolu Štoly (The tunnels).

Jak sám v rozhovoru zdůrazní: "But we aren't going INSIDE!" ("Ale nejdeme DOVNITŘ!"). Z toho vyplývá, že vám vyčistí okolí chrámu, ale do katakomb se již musíte pustit sami.

I tak se vám pomoc od skřetů bude hodit, protože před chrámem postává Chrámová stráž (Temple guardian) a ve vstupu je kromě spousty zombie a kostlivců taky jeden nemrtvý velekněz. Na toho se zaměřte především, protože stačí dvě dobře mířená kouzla a je po vás.

Takže jakmile bude venku klid, můžete pomalu postupovat dolů. Ze začátku to jde celkem snadno. Problém nastane až úplně dole. Další nemrtvý velekněz - Yugul. Tentokrát je to mág se jménem toho, kdo může za pohromu. Jméno nejméno, zabít. A pak se jen vraťte do Ben Sala, kde se z vás stal hrdina.

Načítám data ...
Nahoru