Najít všechny Ohnivé kalichy Mágů Ohně

Informace o úkolu

Název anglicky

Find all the fire chalices of the Fire Mages

Lokace

Hlavní linie

Zadavetel úkolu

Sebastian

Odměna

15000 zkušeností
+2 reputace u rebelů
1500 zkušeností od Karrypta
5 léčivých lektvarů od Karrypta
5 lektvarů many od Karrypta

Na začátku hry v Reddocku Vám Mág Ohně Sebastian řekne o Ohnivých Kališích a vy je musíte všechny najít. Poté je můžete buď donést do Kláštera v Nordmaru, abyste mohli obnovit magické schopnosti paladinů - úkol Vhodit Ohnivé kalichy do posvátného ohně! (Throw the fire chalices into the sacred fire) nebo odevzdat šamanu Grokovi z Geldernu - úkol Skřetí šaman Grok chce všechny Ohnivé kalichy (The orc shaman Grok wants all the fire chalices).
Kalichy najdete na těchto místech u těchto lidí:

Urkrass Cape Dun Kalich můžete koupit za 100 zlatých od skladníka Urkrasse, poté co vám místní lovec lidí, hashishin Gamal, poví o vybavení paladina Wenzela.
- Geldern Kalich se válí na zemi na konci temné štoly v městském dole.
Milten Monastery Starý známý Mág Ohně vám jej dá na požádání.
Bengerd Montera Otrok, dá vám jej jako odměnu, když jej v rámci úkolu Výměna směn v táboře otroků (Change of shift in the slave camp) pro Bradleyho pošlete z vykopávek na farmu.
Masil Mora Sul Kalich dostanete po splnění úkolů pro Masila. Můžete ho ale taky zmlátit.
- Mora Sul Získáte jej z těla Zraněného písečného červa (Injured Sandcrawler) při plnění úkolu Zraněný písečný červ (Injured sandcrawler) pro paladina Cruze nedaleko Mora Sul směrem na Ben Erai.
Treslott Nemora Mág Ohně vám kalich vydá na požádání.
Kurt Nemora Zběhlý paladin, okupující s bandity průsmyk do Varantu, má kalich u sebe. Zabijete ho v rámci úkolu Odpadlý paladin u průsmyku do Varantu musí zemřít (The renegade paladin at the pass to Varant must die) pro dalšího paladina Karlena.
Rakus Okara Mág Ohně, kalich vám dá za pomoc v rámci úkolu Vysvobodit Mága Ohně Rakuse z jeskyně nemrtvých (Rescue Rakus the Fire Mage from the cave of the undead).
Zapotek Silden Hlava tábora otroků, kalich má ve své chatrči. Buď jej ukradněte, když Zapotek stojí venku, nebo jej vezměte po osvobození města.
Konrad Trelis Paladin, kalich dostanete na požádání.
Markus Vengard Paladin, dá vám kalich pro Karrypta, vrchního mága na hradě. Ten vás s ním pošle do kláštera.

Načítám data ...
Nahoru