Bojový systém - rady

Boj na blízko bývá u některých nepřátel kámen úrazu. Zde se vám pokusíme předat některé tipy z našeho hraní. Díky Romanimu za pomoc.

Základem dobrého bojovníka je ovládání všech bojových úderů. Ty základní najdete v naší sekci Bojový systém. Samotná taktika boje se pak odvíjí od typu protivníka.

Divoká zvířata útočí rychle a ve velkých sériích útoků za sebou, tudíž musíte útočit s rozmyslem a hodně ustupovat, někdy se i hodně stáhnout do zálohy (štít proti zvěři nepomáhá,logicky). Vlci se většinou objevují ve více počtech (2 a více, potkáte např. i celou smečku o 8 a více členech).

Častým kamenem úrazu jsou divoká prasata, jsou schovaná ve vyšší trávě nebo v lese a jsou špatně vidět, mají nekontrolovatelný zběsilý útok (jako ve skutečnosti) a pokud nedokážete odhadnout, kdy udělat ten správný a rychlý výpad, jste na zemi dřív než se napřáhnete.

Krvavé mouchy jsou jedovaté (jakmile vás otráví, vylečte se - například vypitím letkvaru Antidote, jelikož jakmile vám životy spadnou na nulu, umíráte) a dávají vcelku mohutné rány ocasem, ale když se na ně jde z dálky lukem či kuší, jsou velmi slabé a podlehnou pár střelám.

Co se týče lidských (humanoidních) protivníků, ti většinou přemýšlí a dokážou vyhodnotit vaši pozici a zautočit. Orkové jsou menší výjimkou, ti jsou přihlouplí a taktiky moc nepobrali, prostě po vás jdou hlava nehlava otřesnými ranami, ale když dobře vyhodnotíte situaci vy, dáte jim lehce na frak.

Doporučuji naučit se dovednost broušení zbraní, můžete si pak zbraň naostřit a ta bude dávat o dost víc zranění (doslova "additional damage").

Načítám data ...
Nahoru