Jak se dostat za Rhobarem

Král Rhobar II., muž, na nějž jsou všichni hráči zvědavi. Skrývá se za magickou bariérou na hradě ve válkou zničeném Vengardu, hlavním městě říše. Do Vengardu se dostanete pomocí teleportačního kamene, který získáte v rámci úkolu Najít teleportační kámen, který tě vezme ke králi!. Ocitáte se v Innosově chrámu a všude kolem se to hemží skřety. Kudy do hradu a jak přežít mezi zástupy skřetů, to je náplní tohoto tipu.

Když vyjdete z Innosova chrámu, mohlo by se zdát, že hledání cesty do hradu může být mezi všemi těmi ruinami a skřety problém, ovšem je to jednodušší, než se zdá. Vaším cílem je, jak jsem již několikrát zmínil, hrad. Ten poznáte lehce. Stačí se na nějakém větším prostranství porozhlédnout kolem a dívat se po nevyšších věžích (obrázek 1). Zabloudit také prakticky nemáte kam, jelikož cesta do hradu vede jen jedna. Budete muset překonat několik mostů, projít kolem jedné z bran (obrázek 2), před ní se dát doleva a jít do kopce, až nakonec před sebou spatříte lidskou stráž (obrázek 3).

Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 3


Cestu vám ale skříží skřeti, kteří si neberou servítky s nikým. Narazíte na poměrně početné skupiny hlídající strategická místa města. Jsou složeny ze slabých Scoutů a Warriorů, relativně silních elitních Warriorů, Commanderů a velmi nepříjemných Shamanů. Obzvláště na šamany si dávejte pozor, jelikož používají magii, která vás dokáže skolit během okamžiku. Nejlepší taktika na ně je k nim co nejrychleji přisprintovat a rychle mlátit.

Totéž platí i skřetech s kuší, kteří vám také pěkně zatěžují život. Tedy - nejdřív vymlátit všechny jejich kamarády v okolí tak, že je hezky vylákáte, a poté bleskurychle eliminovat střelce.

Lákání skřetů ven z velké skupiny je primitivní. Stačí se vhodně přiblížit a vyběhne na vás vždy jen jeden skřet. Poté trochu ustupte a udělejte s protivníkem rychlý proces. Užití střelné zbraně nepřipadá moc v úvahu, jelikož ta přiláká pozornost všech skřetů okolo.

Načítám data ...
Nahoru