Diccuric - Návod

Modifikace v kostce

Autor

The Amateur Gothic Modteam

Modifikace pro

Gothic

Hodnocení

6/10

Velikost

194 MB

Download

WoG.de
anglické titulky

Úkoly Diccurica jsou rozděleny do několika částí:

Úkoly ve městě

Cesta do města (Der Weg in die Stadt)

Dva žoldnéři pošlou hrdinu na věž, aby vyhlížel ptáka. Když vylezete nahoru, dole najednou se objeví dole smečka vlků.Hrdinsky oba žoldnéři vezmou nohy na ramena. Posbírejte divný roh a paklíče a otevřete truhlu kombinace: doprava, doprava, doprava. Potom použijte ten roh a přilákáte smečku scavengerů, kteří odlákají vlky.

Když si roh nevezmete tak si ho potom vezme Barem (Lovec) a potom si o něj můžete požádat. Ale je lepší si ho vzít hned. Teď musíte jednat rychle. Běžte do města po cestě. kde budou krvavé mouchy. ale Ardaric je moc slabý, takže nebojovat!

U vchodu bude stát stráž a řekne vám, že mate jít ke kovářovi. Ještě vám Alwin řekne, že Karmakk hledá ten roh na scavengery. To je náhoda. Seběhněte ze schodů a zabočte doleva, napravo je kovárna. Promluvte si s kovářem a on vás pošle pro balík Železa z lomu.

Karrmak hledá speciální roh (Karmakk sucht ein besonderes Horn)

Karrmak stojí před domem za stánkem obchodníka v róbě mága ohně. Za roh dostanete 500XP, dobrý meč a pálenku Doomtre.Pálenku by jste si měli nechat, protože bude potřeba pro jiný quest. Pokud jste roh nevzali, tak si nejdřív promluvte s Karmakkem a potom běžte za Baremem. Od něj roh dostanete, musíte ovšem odpovědět NE! Toto je jiná cesta, těžší ale dostnete za to 750XP.

Rostlina v Jezeře (Die Pflanze im See)

Vydejte se nyní k východu a tam byste měli potkat Alwina, pokud ne, tak ho hledejte. Chce, abyste jej doprovázeli k jezeru a hledali na jeho dně rostlinu. Běžte za ním. Za všechny monstra, které Alwin zabije, dostane Ardaric EXP. V jezeře musíte na vyznačených místech se potápět. Až u 3tí rostliny to bude ona. Až ji budete mít tak běžte k Alwinovy a on vám dá spací pytel.Velmi dobré můžete spát kdekoliv.Ale nedávejte si na čas.

Dodávka železa (Die Rohstahllieferung)

Alwin vás eskortuje do lomu. Tam dostanete bednu a Alwin vás zase doprovodí do města kde to dáte Albrosovi.

Kartograf (Der Kartenzeichner)

Vy musíte nastoupit k takovému závodu proti Kollovi.Ještě než pudete za Graveyarnem byste si měli udělat save.Teď musíte u Kolla být s Graveyarnem stejně jinak se už nepohne BUG potom tento quest není řešitelný.Graveyarn vás pošle k závodu ke kartografovi .Poběžte k farmě běžte pořád rovně na křižovatce zahněte doprava potom tunelem nahoru.Cestou možná potkáte Kolla jak bojuje s příšerami.Ignorujte ho a utíkejte pořád po cestě.Tam narazíte na teleporter s waranama a chvilku potom na hřbitov se skeletama.Tady byste neměli zastavovat protože za vámi budou asi nějaké potvory.Dál poběžíte po cestě a tam bude provazoví most přeběhněte ho a oběhněte velký kámen a tam bude strážce s mapou.Pak můžete jít zpátky nebo se teleportovat runou kterou jste našli u průzkumníka.

Ukradená socha (Die gestohlene Statue)

Běžte ke Graveyarnovi a on vám řekne ,že nějaký zloděj ukradl sošku rudného draka a vy jí musíte zase najít.Zloděj se jmenuje Baddog stojí na druhém konci jezírka u hradeb.Pokecejte s ním a on vám řekne proč ukradl tu sochu.Na konci kecání vám dá Baddog toho draka,běžte za ním a on vás dovede k jeho psovi (Wala)použijte sochu normalne jako když chcete kouřit drogu.Alternativně ho můžete taky zmlátit ale potom nedostanete EXPY.Potom ho přineste Graveyarnovi.

Pomoc pro Narrowa (Hilfe für Narrow)

Pod farmou je táborový oheň.Tam stojí 2 muži.Pokecejte s Narrowem.On potřebuje pomoct při zlikvidovaní smečky vlků.Ve městě jsou v taverně (kde jinde) 2 lovci.Těm se ale vůbec nechce nic dělat. Běžte k Graveyarnovi žalovat.On vám půjčí jeho amulet.Když jim ukážete Graveyarnův amulet oba jsou najednou hodně kooperativní J.Sledujte je k lesu.Promluvte si Narrowem a zůstaňte v jeho blízkosti potom dostanete EXPY.Nebo k němu nějaký přilákejte ale musíte je sami zabít.Až vyčistíte les,tak vás Narrow bude učit střílet z luku a bude vás cvičit v zacházení s jednoručákem.V lese (skoro na konci cesty k malému jezírku) je mrtvý průzkumník má u sebe 2 teleportační runy,žlutá runa vás teleportuje k modré runě.Když modrou runu položíte třeba u brány a teleportujete se žlutou runou tak se objevíte na místě s modrou runou.

Kniha Rétoriky

Aby vám Alwin řekl něco o Rétorice, musíte mu přinést knihu Rétoriky. Na nádvoří stojí knihovník Fiebeler. Řekněte mu, že potřebujete knihu Rétoriky. On vám jí dá, když splníte jednu z jeho hádanek.

Hádanky:

  • Literatur-Rätsel: Ein Gebirge
  • Allgemeines Rätsel: Der eigene Name
  • Philosophisches Rätsel: Nichts

Přeměněný žoldák Hamond

Jděte za Leofwinem. U něj je divná štěnice. Vytáhněte svojí zbraň, Leofwin vás ale zastaví. On si myslí, že Hamond naštval Taliasana a že ten ho přeměnil ve štěnici.

Jděte za Taliasanem on vám dá věci, které jsou potřeba na protikouzlo. Reisschnaps můžete koupit u Homera, Höllenpilze a Steinwurzeln rostou na každém rohu.Grabmoos najdete na náhrobním kameni za stodolou. Bergmoos najdete na schodech k dolu.Knihu Krvaví Mouchy najdete v jeskyni.Viz. obrázek.Ohnivý jazyk najdete v jeskyni Lurkera.Klíč je o trochu dál.Vemte klíč ale nesmíte proběhnout teleportem.Když jste už všechno posbírali tak běžte za Taliasanem a další den je lektvar hotov, potom jenom k Hamondovi a nalít to na něj.

Graveyarnovy úkoly

Opravení rampy(Reparatur der Anlieferungsrampe)

Běžte k mistrovi a on vám dá zubaté kolo.Najdete ho u vchodu pravého domu za stánkem Homera.Před tím stojí žoldák, který chce pořád kyblík vody(?!).Dělníky najdete v hospodě.Nejdřív si promluvte s dělníkem a potom s Zubovem sledujte je až k rampě.Zubov zasadí kolo.Ale stejně to nepůjde.Teď musíte hýbat řetězy. Pořadí bude poprvé náhodné.Celkem musíte zatáhnout 4 nalevo nebo napravo.Potom se běžte hlásit ke Graveyarnovi.

Maso pro Žoldáky ( Fleisch für die Söldner )

Běžte k vchodu do města tam na vás čeká lovec.Promluvte si s ním a běžte za ním.On vás dovede k stádu scavengerům.Potom co je všechny zabijete a seberete jim maso.Běžte zase ke Graveyarnovi.Kdyby se lovec nehýbal tak musíte nainstalovat patch znovu.

Taliasanovy úkoly

Raffa

Běžte k hradu. Plavte v řece podél mostu. Na druhé straně stojí Raffa. On chce být se svojí holkou Lynn. Hlídač však nikoho nepouští. Běžte teď k Taylorovi. Buď je na tržišti nebo je v jeho domu: Jeho dům je nad domem od Taliasana.Promluvte s nim a kupte za 100 zlatých róbu mága.Běžte zase do prádelny, řekněte stráži, že jdete pro vyprané prádlo.Dejte Lynn róbu mága.Zkuste hlídače zapovídat.(Nepůjde to)Ještě jednou promluvte s Lynn a běžte zase k hlídači.V tomto momentě proběhne střídání stráží.Teď můžete vzít Lynn s sebou.Raffa čeká v blízkosti vchodu do hradu.Poděkuje vám a dá vám dopis.

Slade

Pokecejte se Sladem. Teď stojí na schodech k dolu. On chce knihu "Anfänge der Magie" od Taliasana. Pokecejte s Taliasanem. Teď najděte Benchola v taverně. On chce trošku "látky" od Taliasana. Běžte zase k němu a řekněte mu to. Taliasan teď poběží do taverny.

Teď si můžete vzít knihu "Anklänge der Manie".Běžte zase k Sladovi a dejte mu tu knihu a taky pálenku DOOMTRE.A on to bude považovat za tu knihu co chce.Pak to doneste Taliasanovi a pak to dejte Graveyarnovi.

Pyt

Pyt většinou stojí u Taylora. Zkuste s ním promluvit a potom promluvte s Taylorem o chování Pyta. Vyběhněte ven z tábora a běžte směrem k lesu, kde je Narrow. Proběhnete ho a když budete u kamenné stěny tak běžte podél ní až skoro tam kde jste začínali.Po cestě byste měli natrefit na jeskyni lurkera.Seberte jeho vejce a utíkejte nahoru podél zdi.Na úskalí stojí Rotou, zloděj Pytova meče. Teď ho můžete zmlátit. Nebo ho přenechejte lurkerovi(pokud vás sledoval).

Vyberte ho až na to vejce!!Teď běžte zpátky k Pytovi.Pokud se přiblížíte k Gabbovi tak vás prohledá a začne vás vydírat.Pokud nechcete, aby to vykecal Graveyarnovi, tak mu musíte přinést zápisník mrtvého průzkumníka(viz.předešlé mise)

TIP:klidně se nechte vydírat. Když totiž přinesete Gabbovi zápisník dostanete 750EXP.

Načítám data ...
Nahoru