Acrania: Detaily úkolu, herní doba

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 7.4.2010 13:08 / Autor: El Kamil / Zdroj: worldofgothic.de / Trvalý odkaz
Dnes pro vás máme další střípky informací z Polska, které přinesly tamní stránky. Jedna z informací se týká herní doby. Ta by se podle nejnovějších zpráv měla pohybovat kolem 25 hodin, co se hlavní linie týče. Pokud ale budete chtít vyřešit všechny vedlejší úkoly a prozkoumat všechna zákoutí světa, může se vaše hraní natáhnout až na 70 hodin.

Další zajímavé info se týká popisu jednoho z úkolů, který by měl přijít cca po 5-10 hodinách hry.

SPOILER - obsahuje info o příběhu atp - označte text pro přečtení
Hrdina bude poslán do vězení, kde v jedné z cel narazí na Diega, který je ynámý z předchozích dílů. Ten se před nějakou dobou rozhodl, že jako svobodný muž nikomu nic nedluží, a přestal platit daně. Kvůli tomu se dostal do konfliktu s výběrčím Mermudem. Když Mermud nedávno zmizel, byl Diego podezříván z toho, že je to jeho práce, a proto jej chtěli popravit. Bezejmenný ale nemohl jen přihlížet tomu, jak nevinný člověk sedí ve vězení a čeká na smrt, a tak se rozhodl, že Diegovo jméno očistí.

Tak se přeptá strážce Winstona, zda o případu neví něco více. Winston hrdinovi po delším rozhovoru prozradí, že Mermud se pravděpodobně nachází v táboře rebelů. A tak nejjednodušší cesta k očistění Diegova jména tkví v přivedení údajné oběti zpět do hradu. Winston ale hrdinovi nechce prozradit, kde se tábor rebelů nachází. Následuje tak krátká pěstní výměna názorů, po níž již Winston promluví. Problém s Diegem se pak dá řešit více způsoby. Buď příslušné lidi pobijete nebo budete spolupracovat s rebely.
Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2019 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru