Facelift Gothicz.net

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 17.7.2009 20:40 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Vítejte na "novém" Gothicz.net. Po velmi dlouhé době jsem se rozhodl trochu upravit vzhled webu. Veškeré grafické úpravy byly provedeny s velkým důrazem na zvýšení přehlednosti a čitelnosti webu. Byl zvýšena základní velikost písma, veškeré navigace byly zpřehledněny, upraveno bylo mnoho vnitřních stránek a to i z obsahového hlediska.

Nyní budeme trochu intenzivněji pracovat na obsahu. A to jak na novém, tak na revizi a doplnění toho starého. Takže prosíme o strpení, pokud někde nějaká stránka nefunguje nebo se zobrazuje nekorektně.

Současně musím upozornit na jednu skutečnost - byly upraveny názvy některých stránek, tudíž se může stát, že některé z nich nebudou fungovat, pokud jste je měli uložené v oblíbených nebo na ně přistupovali skrze odkazy z některých jiných stránek. Stačí pouze vyhledat danou stránku pod novým odkazem, protože až na výjimky nedošlo k trvalému odstranění obsahu.

V budoucnu se můžete těšit, jak jsem již zmínil, na intenzivnější doplňování obsahu, ale také na některé nové funkce.

Doufám, že se vám bude i na upraveném designu líbit a že bude sloužit k tomu, k čemu byl předurčen - tedy ke zvýšení přehlednosti a pohodlí při čtení Gothicz.net
Načítám data ...
Nahoru