Skřeti v Arcanii již nebudou nepřátelé + Anketa

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 28.4.2010 09:57 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Když přišla řeč na příběh Arcanie, asi jste slyšeli něco o bývalém hrdinovi, který se stal Rhobarem III. a byl posednut temnými silami, a tak táhl se svým vojskem na Jižní ostrovy. Hm, ale co skřeti? Skřeti vždycky byli v Gothicu ti zlí a špatní. Vybíjet hordy skřetů patří k evergreenům každého z předchozích dílů série. V Arcanii tomu ale bude jinak.

Jak se píše v nejnovějším preview v německém Gamestaru (jehož obsah máme k dispozici), skřeti sice žijí také na Argaanu (herní svět Arcanie), ale se svými bojovnými příbuznými z pevniny mají jen málo společného. Skřeti na Argaanu jsou převážně chudší, primitivnější a odění jen do kožených šatů. Někteří jsou dokonce drženi jako otroci. Svobodní skřeti žijí ve vlastních osadách.

Prvního skřeta potkáte již ve startovní vesnici na Feshyru, jak také můžete vidět ve videu z Gamestaru. Podle JoWooDu mají skřeti v Arcanii hrát klíčovou roli, ovšem již ne jako hlavní nepřátelé.

No, uvidíme tedy, jakou jinou klíčovou roli budou skřeti hrát. Nicméně už nyní se můžete v naší nové anketě vyjádřit, jak se vám tato změna zamlouvá. A nezapomeňte přispět k diskusi na fóru.


Načítám data ...
Nahoru