G3: Poodkrytí příběhu

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 10.9.2006 00:22 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
První věc: Kdo si chce hru užít se vším všudy, ať nečte dál!!! Prozradíme vám totiž něco, co byste asi vědět neměli.

Pokud čtete tyto řádky, budiž... Takže o co jde. V posledním videu z onlinewelten.com jste mohli vidět, jak hrdina v Nordmaru hovoří se starým známým - Leem. Komentátor pak všechny dialogy rychle odkliká s tím, že je to tajemství. Ale to je už pozdě. Přinášíme vám "záznam" rozhorovu mezi Leem a hrdinou, v němž se můžete dozvědět (velmi) zajímavé okolnosti příběhu. Stále ještě můžete zavřít naši stránku a vrátit se až ráno, kdy pro vás určitě budeme chystat další novinku.

Ne, stále jste tu a stále čtete. Dobrá, vaše rozhodutí. Takže vzhůru do rozhovoru. Je krátký, ale stojí za to!

Lee: Ty tady? Myslím, že na světě není místo, kde by ses neobjevil.
Hrdina: Taky tě rád vidím.
Lee: Jen jsem s tebou nepočítal, tady, na konci světa.
Hrdina: Jak to vypadá?
Lee: Vlastně jsem si chtěl udělat návštěvu u Rhobara, ale ten zbabělec se schoval za nějakou bariéru. Však víš, že spolu máme ještě nevyřízené účty.
Hrdina: Jaké účty?
Lee: Ten mizera mě nechal hodit do Kolonie. MĚ, svého nejlepšího generála! Ve válce sem kvůli němu nespočetkrát riskoval svůj život a to byla odměna? Jeho vlezdoprdelkové se postarali o to, že jsem padl v nemilost. Ještě toho bude litovat.
Hrdina: Ta věc s tou basou? (basa=vězení, pozn. překladatele)
Lee: Přesně, ještě toho bude litovat. Nikdo mě nebude beztrestně vrhat do vězení, ani král. Myslím, že v Khorinisu nebyl jediný den, kdy bych na to nemyslel - stát proti Rhobarovi.

Z toho lze vyvodit několik věcí:


  • Leeho potkáte v Nordmaru.

  • Lee se chce pomstít králi.

  • Pravděpodobně hlavní město Vangard chrání bariéra. Což potvrzuje obrázek, který zveřejnil worldofgothic.de (vytípnutý z videí).S novými odpověďmi ale přicházejí i nové otázky. Má snad s onou bariérou co dočinění Xardas?
Načítám data ...
Nahoru