Trio povídek

Sekce: Fanart / Vydáno: 29.1.2007 13:13 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Paulieho v těchto dnech trápí nemoc, tudíž se aktualizace fanartu vyjímečně ujímám já. Sešly se nám tu tři povídky. Začneme Mozkomorrrovou ságou Ze života banditů a jejím 3.dílem.

"Ale to je samozřejmost, my bandité si přece musíme pomáhat, v bitvě zvlášť." řekl a pak se zahleděl na oblohu. "A kdo ty vlastně jsi? Fernando říkal, že jsi kdysi patřil do bandy." zeptal se ho nakonec. Bold byl zjevně překvapen.
"Fernando o mě mluvil?" zeptal se nevěřícně "To se divím! Neměl mě moc v lásce, ale zdá se, že se změnil." řekl a zadíval se na ořanžové nebe. Slunce zrovna zapadalo a vytvářelo nádhernou scenérii.


Druhá v pořadí je 5.část povídky Xardas od jm.

Chtěl jsem zapudit veškeré černé myšlenky a vrátit se zpět do reality. Moc mi to ale nešlo, dokonce jsem se přistihl, jak v duchu začínám panikařit. Chtěl jsem, aby Keiro promluvil a abychom se vrátili zpět ke zbytku skupiny . Už jsem se chtěl rozběhnout a zburcovat ostatní, když v tom...


Na závěr tu je Fanatik se svou povídkou Ariisova zkáza, která pokračuje 10.dílem.

Vstoupila dost vysoká, hodně svalnatá postava serendvillského válečníka. Při Průchodu malými futry se musel zohnout. V ruce třímal mohutný obouruční meč, připravený k útoku, poznamenaný mnohými útoky, ale stále plný síly a pevnosti. Měl na sobě lesklé brnění, uprostřed vyšívané modrou látkou, jako důkaz hodnosti a s bílým křížem uprostřed, jako vyznačení Innosových válečníků. Na hlavě měl posazenou tmavou přilbu z tvrzeného oru, zpod ní mu vyčuhovaly konečky hnědých vlasů. Jeho zelenavě lesknoucí oči si upřeně prohlížely tři neznáme cizince.


Příjemné čtení a Pauliemu brzké uzdravení.
Načítám data ...
Nahoru