Info a první video z preview v PC Games

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 25.7.2010 13:26 / Autor: El Kamil / Zdroj: arcania.gamona.de / Trvalý odkaz
Na veřejnost se dostaly první informace z preview Arcanie v německém časopise PC Games. Podle serveru arcania.gamona.de se v preview píše, že hra je skoro hotová a v současnosti se pracuje na různých dělávkách jako například na mimice NPC postav či celkovém vyvážení hry. A třeba takové ozvučení je již hotové.

A právě nad ozvučením se redakce magazínu rozplývá. V hlasech postav jsou silně cítit emoce a hudba zní také velmi dobře, o čemž se ostatně můžete sami přesvědčit ve videu (níže). Redakce zmiňuje trochu delší nahrávací časy. Podle CM JoWooDu mají být trochu delší jen první loadingy, další pak již mají trvat kratší dobu. Tak snad jen doufejme z toho nebude takový extrém jako u G3.

Redakce si také pochvaluje bojový systém, který podle ní "běží bez sebemenšího zpoždění, skoro jako v akčním RPG: Klik střídá úder a další klik střídá další úder. Jednotlivé akce jdou přímo za sebou a člověk nemusí (skoro vůbec) čekat, než se dokončí předchozí útoky".

A nyní již k videu. Rozšířená verze časopisu údajně obsahuje 25 minut dlouhé video. Na netu je zatím k dispozici pravděpodobně první 5minutová část. K vidění je úvod hry, boj se skřety a polními škůdci, dialogy s Gornem a Diegem a další věci. Slyšet můžete hudbu a emoce v dialozích.

Jakmile se objeví další úryvky videa, budeme vás informovat.Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2019 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru