Mezinárodní soutěž a povídky

Sekce: Fanart / Vydáno: 8.10.2007 19:25 / Autor: Paulie / Trvalý odkaz
Dřív než se dostanu k vlastní FanArt aktualizaci, musím vás upozornit na hlasování v mezinárodiní soutěži, která probíhá ve spolupráci s Piranha FanArt Portalu a jejímž organizátorem je Charly. Hlasovat můžete na fóru.

Tak a teď už k povídkám. Nejprve je tu pokračování povídky Údolí stínů, které po opravdu dlouhé době zaslal Fanatik.

Lee něco nařídil kapitánovi lodi a pak se přidal ke skupince svých přátel. Sešli z mola na dlážděný chodník pokrytý udupanou vrstvou sněhu. V tuhle podvečerní dobu nebylo ve městě příliš živo. Jen několik žebráků a pobudů.

Gorn vedl své druhy několik kroků po hlavní třídě lemovanou po levé straně nekonečným, divokým mořem a po pravé mohutnými, dřevěnými domky. Zabočil do temné uličky plné špíny a odpadků. Ústila do další široké ulice. Napravo od nich se tyčila třípatrová budova. Nad vchodem velký dřevěný nápis - U Pajdavého psa.


A výjimečně přidávám i druhou povídku. Tou je 11.díl povídky Ze života banditů od Mozkomorrra.

Augusto pracoval s mistrnou zručností lovce a za hodinu byli všichni sbaleni a připraveni odejít. Vyrazili opět po stejné pěšině po které šli už týden. Neměli ponětí kde jsou, ale les tu byl řidší, povětšinou dubový, rostly tu byliny které obvykle rostou na jihu a u vody. Podle Boldových výpočtů měli již brzy dorazit do Toratha, sídelního města jížního království. Měli dostihnout strážce ještě předtím než tam dorazí. Zrovna když procházeli hustým křovím a Gald šel první, aby jim prosekával cestu svým mečem, najednou na něco narazil a zakičel. Bold, který byl nejblíž k němu přiskočil.
Načítám data ...
Nahoru