20. vydání Orlice je tu!

Sekce: Fanart / Vydáno: 28.11.2014 19:16 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Milí čtenáři,
je tu další pátek a s ním i náš další fanart. Že se blíží konec měsíce? Ano, to je pravda a co nás vždy na konci měsíce čeká? Nordmarská Orlice!
Další vydání, tentokrát s pořadovým číslem 20, kterou skupina složila s inovacemi, o které jste žádali jako například: s novým písmem a odkazy na konci článků k dílům. V tomto vydání se můžete přečíst hned tři články o fanartových soutěžích, které se tento podzim pořádají nebo pořádaly, recenzi na skvělý komiks Úsvit minulosti, další humorný článek od Kristi nebo například úplně nový díl vašeho oblíbeného Trigothicu od Emperora. Nové vydání můžete číst a stahovat zde
No a co by to bylo za novinku bez nových událostí ve fanartu.

Možná že ještě někteří z vás neviděli výsledky soutěže Zlatého Diega, ty naleznete na našem fóru. společně se všemi povídkami a odhalením autorů. Všem zúčastněným děkujeme za skvělý ročník!

Soutěže komiksového krále se také hýbe. Konkrétně se hýbou určitě soutěžících, kteří musí tvořit jako diví, aby termín stihli, zatímco organizace soutěže pro vás připravuje různé články o letošní porotě a soutěžících. Číst můžete taktéž na našem fóru.
Doufáme, že jsme vás novou Orlicí potěšili a za týden opět nashledanou.Načítám data ...
Nahoru