Šéf betatestingu Comgadu odpovídá

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 8.10.2010 19:04 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Filip Ženíšek, šéf betatestingu u Comgadu, dnes odpovídá na otázky, které jste mu prostřednictvím našeho webu předevčírem položili. Dozvíte se velmi zajímavé informace o frakcích v Arcanii a přístupnosti světa. A nejen o tom. Pan Ženíšek v pozitivním duchu povídá o vlivu postav ze starých dílů, skrytých pokladech, bojovém systému atp.

Dozvíte se ale i pár informací, které vás asi nepotěší. Tak například v Arcanii nejsou prakticky žádné logické hádanky. A také oblast města Setarrif je nepřístupná. Nicméně myslíme, že je velmi pravděpodobné, že se do těchto míst dostaneme v nějakém datadisku či DLC. Připadá nám totiž nepravděpodobně, že by vývojáři nechali tuto oblast hráčem neposkvrněnou.

Velmi obsáhlé interview čtěte v sekci Arcania - Články. Pod článkem také najdete více než dvacítku zbrusu nových screenshotů z české verze hry. Panu Ženíškovi velmi děkujeme za jeho ochotu a odpovědi a současně se také tak trochu kajeme, že jsme jej v poslední novince degradovali ze šéfa betatestingu na obyčejného testera :).Načítám data ...
Nahoru