G4 v testu PcGames.de obdržel 79%

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 11.10.2010 14:44 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Úderem dnešní půlnoci bude oficiálně vydána Arcania: Gothic 4 ve světě. Hru si můžete koupit od tzv. buy & download prodejců (jako například Steam) a hned si ji stáhnout do PC a začít hrát. Nicméně ke hře nedostanete žádnou krabici a nejspíš nebude ani v češtině.

Proto doporučujeme počkat až na vydání v ČR, které je sice až v pátek, nicméně například obchod Xzone.cz, kde si můžete hru koupit v limitované edici se speciálním medailonem, začne Arcanii rozesílat už ve středu, tudíž byste již ve čtvrtek mohli mít hru doma.

V zahraničí se už začínají postupně objevovat různé test-review. V jednom z nich udělil renomovaný německý server PcGames.de Arcanii hodnocení 79%. Redaktoři serveru ocenili zejména grafiku, ozvučení dialogů, volitelné pomocné funkce a hrubý tón herní světa.

Už méně se jim zamlouval systém vývoje postavy, monotónní vedlejší úkoly (přičemž úkoly hlavní linie jsou prý rozmanité, zajímavé a dobře vyprávěné), špatně navrhnutý inventář a krátká herní doba. A samozřejmě onen Gothic faktor. Autoři jej zmiňovali zejména ve spojitosti s lineárním světem, který Arcania nabízí narozdíl od předchůdcí, kteří spolehali spíše na přirozené hranice (příliš silná monstra atp). Celý článek z testu čtěte na pcgames.de (v němčině).

Za zmínku také stojí srovnání různých nastavení grafiky od německého Gamestaru. Zejména na druhé a třetí straně článku na vás čeká pěkné přehledné srovnání například osvětlení, stínů atp.
Načítám data ...
Nahoru