Patch pro Arcanii v den vydání

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 11.10.2010 16:44 / Autor: El Kamil / Zdroj: Comgad Facebook, WoG.de fórum / Trvalý odkaz
Podle zpráv od CM JoWooDu z německých fór, bude v den světového vydání Arcanie (zítra) vydán patch, který má vylepšit výkon hry a opravit některé chyby. Patch je vydán v den vydání z toho důvodu, že jinak by nemohlo být dodrženo plánované datum vydání a patch tak má přinést opravy a vylepšení, které se do uzavření "GOLD" verze nestihly implementovat.

Na německém fóru se nicméně objevila ještě jedna zajímavost. Určitě se vám HW nároky zdají pořádně krvavé. Podle JoWooDu ovšem mají minimální požadavky představovat hardware, na němž bude možné hrát hru na střední až vysoké detaily na uspokojivých 20fps. Doporučené požadavky byste pak měli splňovat, pokud chcete ze hry dostat maximum. Jak vám hra běží, jste si ostatně mohli sami vyzkoušet v demu a se zmíněným patchem by měl výkon ještě o něco stoupnout.

No a na závěr této novinky ještě zmíníme, že Comgad plní svou facebookovou galerii screenů z Arcanie opravdu pěknými obrázky, tak tam neváhejte mrknout.


Načítám data ...
Nahoru