JoWooD bude určitě pokračovat s Arcanií

Sekce: Arcania: Gothic 4 / Vydáno: 2.1.2011 23:54 / Autor: El Kamil / Zdroj: gamepro.de / Trvalý odkaz
Pro někoho dobrá, pro někoho ne-tak-dobrá zpráva. JoWooD totiž hodlá splnit svoje ďábelské plány a hodlá utrpení fanoušků Gothica ještě prodloužit. Jak se totiž píše v článku na serveru gamepro.de, JowooD bude i po datadisku Fall of Setarrif pokračovat s rozvojem značky Arcania. Ano, takhle doslova je to prezentováno. S rozvojem značky Arcania.

Co to pro nás znamená, je jasné. JowooD očividně nehodlá pokračovat v sérii Gothic, ale hodlá si založit vlastní sérii, přičemž u jejího prvního dílu zneužil síly naší komunity a pokusil se na ni nalákat nějaké fanoušky. Ale podle našeho názoru se mu to příliš nepovedlo. Otázkou tak je, kdo si další díl Arcanie koupí. Fandové série Gothic už těžko. A i my sami váháme, jestli vůbec o dalším dílu této nové série budeme na tomto webu dále informovat. Pokud se ovšem naplní zmíněné spekulace, rozhodně NE.

V takovém případě (pokud by se náhodou neobjevil skutečný Gothic od Piraní) bychom se zaměřili na módy z Gothica 1 a 2, kterých je venku opravdu hodně. Ale to zatím hudba vzdálené budoucnosti a uvidíme, jak se situace vyvine. Momentálně je ovšem budoucnost značky Gothic velmi nejistá.

Tak dost řečí, možná by vás také zajímalo, že první trailer k Fall of Setarrif má vyjít už tento měsíc. No to jsme vážně zvědaví...
Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2020 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru