Povídka: Gothic - Cesta trestu od Garretta

Sekce: Fanart / Vydáno: 4.2.2011 19:45 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Na dnešní večer jsme si pro vás připravili fanartovou aktualizaci té nejvyšší kvality. Pokud se vám líbí (zatím bohužel nedokončená) povídka Gothic od Garretta, bude se vám zcela jistě líbit i jeho nové dílo s názvem Gothic - Cesta trestu.

První díl jste si na webu mohli již nějakou dobu přečíst, dnes byl přidán díl druhý. Pro jistotu připomeneme, že hlavní hrdinkou je Patricie, mladá dívka z Myrtany, která jen tak tak unikla znásilnění a následně i popravě. Následně byla odvlečena spolu s dalšími kriminálníky do myrtanského přístavu, odkud ji odvezli na Khorinis. Jejím trestem má být doživotní práce pro krále Rhobara v rudných dolech v Hornickém údolí.

Jak se ovšem její osud bude vyvíjet, to je stále zahaleno tajemstvím a inkoustem Garrettova pomyslného pera. První dva díly povídky čtěte v sekci Fanart - Povídky.

[...] Cítila jeho surové prsty, jak se sápou po jejích ňadrech. Byla zvyklá na ledacos, ale tohle bylo opravdu strašné! Chtěla se odtáhnout, ale tím jej ještě víc rozzuřila, chytl ji za hrdlo a přinutil ji dívat se mu do očí.
„Drž ty čubko!”
Opájel se pohledem do její vystrašené tváře a tiskl jí krk čím dál tím víc. Rudl a olizoval se. Začala tušit, že teď se možná přiblížil její konec. Pak jí potopil hlavu, aniž se stačila pořádně nadechnout. Zaslechla přes vodu jen jeho hrubý zvířecí smích. Snažila se vyprostit, ale mohutná ruka ji tiskla na dno kádě. [...]

Načítám data ...
Nahoru