Oznámení: Překlad módu CADUON PROLOG

Sekce: Modifikace / Vydáno: 26.2.2011 13:01 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Caduon Prolog je první kapitolou velkého módu Caduon, který je stále ve vývoji. Již hratelná první kapitola se odehrává v údolí zvaném Aridonia, které je částí Caduonu. Vy se vžijete do role jistého Landra, který se jednoho dne probírá v Aridonském mlýně, aniž by si pamatoval, kdo je a co se mu stalo.

Do Aridonie vás přivedli žoldáci Galora, místního zbohatlíka, který "zachraňuje" lidi jako vy, a pak je využívá při práci na svém statku nebo v dolech. A stejný osud čeká i vás, a tak není divu, že vaším cílem je se co nejdříve z Aridonie dostat.

Mód Caduon Prolog pro G2A nabízí kompletně nezávislý příběh od Gothica, vlastní svět, vlastní NPC a další zajímavé věci (například mrchožrouty otexturované podle G3).

A jelikož jsme již dlouho nevydali žádný český překlad, rozhodli jsme se pustit do lokalizace této nadějné modifikace, jejíž hratelná první kapitola vám zabere přibližně 6 hodin.

V současnosti probíhá překlad dialogů, pokud vše půjde podle plánu, můžete se na hotový český překlad těšit koncem března. Jako ochutnávku přikládáme pár screenshotů.

Caduon Prolog Caduon Prolog Caduon Prolog
Načítám data ...
Nahoru