Série GOTHIC slaví 10 let od vydání prvního dílu

Sekce: Série Gothic / Vydáno: 15.3.2011 14:22 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Dnes je to přesně deset let, co byl oficiálně vydán první díl série Gothic a dal tak základ naší oblíbené herní série. Přejeme sérii Gothic všechno nejlepší a hodně zdraví do další desetiletky. Mnozí sérii považují již za mrtvou, nicméně nikdy nevíte.

Při této příležitosti také spouštíme novou sekci webu - Série Gothic, která se věnuje právě historii Gothica. V horizontu následujícího měsíce bude tato sekce naplněna nejrůznějšími články a rozhovory s vývojáři hry, připravili jsme pro vás i multimedální obsah ve formě videí či různých hudebních skladeb. Kromě toho se podíváme i pod pokličku naší česko-slovenské komunity. Plus na vás čeká ještě pár překvapení, které si ale zatím necháme pro sebe.

Jako úvodní článek nové sekce jsme symbolicky zvolili recenzi Gothica 1, která vyšla v prosincovém čísle roku 2001 v tuzemském časopise LEVEL. Tímto bychom rádi poděkovali redakci magazínu za svolení k reprintu celé recenze na našem webu. Gothic v recenzi získal 8.3/10 a vy si tuto RETRO recenzi můžete přečíst v sekci Série Gothic - Ohlasy v médiích.

Již zítra v publikaci "historických" pokračujeme. Takže zůstaňte naladěni na naší frekvenci!


Načítám data ...
Nahoru