Komiksová soutěž - Vítězové, žádní poražení

Sekce: Fanart / Vydáno: 16.9.2011 22:29 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Není zrovna brzo, ale je pátek a my nezapomínáme! Přinášíme vám opět velkou kopu fanartu! Dnes se zaměřením především na komiksovou stránku a to právě z důvodu, že nedávno skončila první oficiální soutěž o nejlepšího komiksáka na webu a my pro vás máme všechny soutěžní komiksy!

Účast soutěže nebyla nijak velká a autorů se sešlo nakonec pouze 5, přesto nám všichni ukázali, že v komiksování nejsou začátečníky a vznikly tak prvotřídní komiksy, které zde na webu jistě nesmí chybět. Od každého komiksu vám představíme 5 soutěžních dílů a později přidáme i další, ža nám je autoři poskytnou. :) Tak pojďme na to:

Na místě pátém, se umístil Vrabčanda se svým komiksem La Plaque, ve kterém se zaměřil hlavně na atmosférickou grafiku a temné scénky. Komiks i přes to, že se umístil na posledním místě, rozhodně stojí za přečtení!

Nad Vrabčandou se umístili dva velice dobře známí autoři se stejným počtem hlasů, které obdrželi jejich komiksy a to konkrétně komiksy Kameny a kosti od Vojty1122, pojednávající o pradávné neznámé síle, a Tomb Raiders od Maxe, který si se svým komiksem pohrál hlavně graficky.

Na druhém místě se umístil Stancek, se svým velice dobrým a atmosférickým komiksem nosící název Mor. Autor dostal hlasové ocenění hlavně za velice zajímavý a napínavý příběh, který vás nenechá vydechnout.

První místo a celou soutěž vyhrál Milhaus se svým fantasticky originálním komiksem Historky z taverny U Ďábla, u kterého se nejen pobavíte, ale budete také obdivovat skvělé grafické zpracování.

Abychom nezůstali jen u soutěže, máme pro vás další originalitu a to komiks z Gothic 3, což je teprve druhý z této kategorie u nás na webu. Připravil si ho již zmiňovaný Vojta1122, který takto prezentuje již svůj 3 komiks na webu, což si rozhodně zaslouží uznání, a komiks nese název: Příhody temného mága v důchodu.

Doufáme, že se vám dnešní aktualizace fanartu líbí a pokud jste čekali jiný druh fanartu a komiksy vám nic neříkají, nezoufejte, již příští pátek se opět ozveme. Přejeme příjemný zbytek večera a pohodový víkend. :)
Načítám data ...
Nahoru