Stíny nad Khorinisem a Ve znamení smrti

Sekce: Fanart / Vydáno: 14.10.2011 19:41 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Je tu zase pátek, a jestli jste se nemohli celý týden dočkat, doufáme, že vás potěšíme. Dnes toho bohužel bude méně po obsahové stránce, kvůli technickým potížím, ovšem za to je rozhodně přidáno na kvalitě.

Pokud si někteří z vás mysleli, že komiks Stíny nad Khorinisem již nikdy nebude pokračovat, tak jste se mýlili. Autoři Garrett a náš chlebodárce El Kamil si pro vás připravili nový díl. Khorinis se utápí v temnotě, Starý tábor je vyvražděn nemrtvými a náš hlavní hrdina Edegar teď musí bojovat o svůj holý život. Tento dříve velice populární komiks si jistě zaslouží vaší pozornost a ani po tak dlouhé době vůbec „nezrezavěl“, ba dokonce naopak, je zpět a v ještě lepší formě než dříve.

Druhá a bohužel dnes i poslední věc je ovšem, i věc z posledních týdnů největší a to nový film od Václava! Tento zkušený filmař pro vás vytvořil necelých třicet minut, výtečného krimi filmu, na kterém se podílela bývalá skupina fóra Strážci rovnováhy. Nese název Ve znamení smrti Tento film byl vydán na Vánoce, před rokem a je to poslední filmařské dílo Václava, který sám říká, že film není v takové kvalitě, jaké by on chtěl. Zdali to tak je, nebo není, se můžete přesvědčit sami.
Doufám, že příští pátek již žádné problémy nenastanou a kolega VMC vám přednese opět pořádně obsáhlý balíček plný nových a skvělých fanartových děl.Načítám data ...
Nahoru