Mor, Stmívá se a kresby

Sekce: Fanart / Vydáno: 11.11.2011 18:16 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Opět vás po týdenní přestávce zdravíme. Dnes je magický datum 11.11 a svátek slaví všichni Martinové. Jako dárek pro ně, ale i pro ty, kteří nás pravidelně sledují a těší se na nová díla, která budou na webu, tu pro vás máme jednu z dalších fanartových aktualizací vašich skvělých děl.

Jako první se vám představí jeden z našich členů redakce a to konkrétně, skvělý povídkář a vedoucí velice oblíbené Nordmarské Orlice, Lucanus, se svým nejpopulárnějším a možná i nejoblíbenějším projektem nosící název Stmívá se. Další díl, této výborné povídky si můžete přečíst zde.

Vzpomínáte si na komiksovou soutěž, která nám na web přinesla pětici skvělých komiksů? Ano? Pak si jistě vzpomínáte, že na druhém místě se umístil Stancek s jeho ponurým a dobře hodnoceným komiksem Mor. Právě tento autor si pro vás připravil napínavé pokračování. první série, které si rozhodně nenechte ujít!

A abychom to zapečetili, přidáme i spoustu kreseb. Nově se totiž na webu prezentuje SamurajSVK se svými dvěma velice povedenými kresbami tužkou, které si můžete prohlédnout v jeho nové galerii. Druhý nováček na webu se nechává na fóru přezdívat Senki a ukáže vám taktéž dvě kresby, tentokrát nepůjde pouze o černobílou kresbu, ale i o dobře vybarvená díla. Konkrétně nesou název Krvavé mouchy a Skřet. Oboje jistě stojí za zhlédnutí a prohlédnout si je můžete zde. A nakonec tu máme ještě jednu kresbu. Tentokrát již od známého autora Kageho. Jeho kresba nese název Čarodějnice a i tentokrát vám poukáže skvěle barevnou postavu. Prohlížet si ji můžete zde.

Tím dnešní fanartový koutek končí, ovšem zase za týden vám přineseme spousty novinek do všech sekcí. Doufáme, že se vám dnešní aktualizace líbila a že s námi zůstanete i nadále.Načítám data ...
Nahoru