Velký obsahový update sekce Forsaken Gods

Sekce: Gothic 3: Forsaken Gods / Vydáno: 20.9.2009 09:17 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Posledních pár týdnů se kolem Gothica, respektive Arcanie, nic neděje. A tak jsem se konečně dokopal k vydání materiálů k Forsaken Gods, které mi tu již celkem dlouho leží na disku...

V první řadě se jedná o kompletní návod, který vás provede celou hrou od začátku až do konce. Díky Keldornovi za pomoc a doufám, že se vám bude hodit. Původní seznam úkolů je samozřejmě zachován a byl dokonce počeštěn.

Dále byl zveřejněn seznam (skoro) všech unikátních NPC postav z datadisku. NPC můžete procházet buď podle jejich lokace, či podle abecedy. A nebo můžete prostě využít kompletní seznam na úvodní stránce v sekci Forsaken Gods - NPC. Velký dík patří Wemovi, který celý tento systém vymyslel.

Určitě se nezapomeňte podívat na předmětové stránky jednoručních a obouručních zbraní a také již dříve vydaných helem a štítů (thx Nameless Hero). Ty budou samozřejmě všechny upraveny, vyjde-li ještě někdy nějaký patch.

No a úplně na závěr bych rád vyzvihl stránku Citáty, kde jsem se pokusil sepsat zajímavé a vtipné hlášky z Forsaken Gods. Určitě nejsou všechny, ale aspoň ta trocha ukazuje, že i indičtí vývojáři měli smysl pro humor.
Načítám data ...
Nahoru