Modding wiki

Sekce: Modifikace / Vydáno: 27.8.2012 21:42 / Autor: Macraschley1 / Trvalý odkaz
Chtěli byste začít tvořit modifikace i vy a nevíte jak na to? Pokud jste nyní odpověděli ano, pak určitě pokračujte ve čtení. Uživatel našeho fora Aeternitas si pro vás připravil Modding wiki.

Jde o soupis návodů a postupů, které vás provedou tvorbou samotného modu. Jak říká sám autor:

Toto je Modding Wiki o modovani RPG hry Gothic 2: Die Nacht des Raben. Zdejší články se netýkají hry Gothic 1, pokud to není výslovně uvedeno (i když Gothic 1 se moduje velmi podobně, a mnohé věci jsou zcela stejné). V této Gothic Modding Wiki tudíž slovo Gothic znamená Gothic 2: DNdR. Články prozatím nepokrývají celé modování, ale budu je postupně doplňovat. Rovněž se nejedná o žádný překlad žádných článků, ale o soupis mých vlastních zkušeností z moddování.


Tak jak sami vidíte, wiki je ve výstavbě, ale již nyní můžete, pokud máte chuť, s tvorbou začít. Pokud máte další otázky, kontaktujte přímo autora, nebo využijte uvedený topic na našem foru.

V druhé části dnešního dílu se podíváme ke kolegům do Fanartu. Ne, dnes opravdu není pátek, ani pravidelný update, nespletl jsem se. Fanartová skupina Temní mágové hledá pro svůj projekt další módaře, kteří jsou zběhlí ve výrobě modifikací pro Gothic 2 (popř. 1). Jsou vítáni i lidé, kteří by chtěli modifikace tvořit, ale sami se neodváží, a potřebují k této tvorbě zázemí. To vše může tato skupina nabídnout. Takže pokud máte zájem se stát členem kolektivu, určitě kontaktujte některého z moderátorů skupiny na fóru.

Toto je pro dnešní den vše. Určitě však zůstaňte na příjmu, další díl se již blíží.
Načítám data ...
Nahoru