Kresba a soutěže

Sekce: Fanart / Vydáno: 7.9.2012 19:53 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Je tomu zase týden co jsme vám naposledy přinesli nový fanart a informace o jeho dění na fóru a tak je čas, abychom si opět něco ukázali. Začneme kresbou a konkrétně kresbou od úplně nového autora na webu – Sira Ravena. Jeho nová kresba nesoucí název Gimli vám jistě už jen podle svého jména řekne vše, co se na ní objeví. Autor bude určitě i neméně rád, když i jeho jiné kresby okomentujete na fóru.

Co se týče soutěží, je tu jedna opravdu zajímavá, která vrcholí. Jedná se o nový ročník nejoblíbenějšího komiksu fóra, jehož poslední hlasování o poslední skupinu . v druhém kole bude ukončeno tuto neděli. Již brzy tak dostaneme patnáct nejoblíbenějších komiksů fóra i webu a každý si tam může udělat obrázek sám o tom, jak vám naše komise dobře vybírá. :)

Druhá soutěž, již není tak atraktivní, ale přesto neméně zajímavá a to protože se jedná o první soutěž v kategorii textur. První hlasovací kolo . již bylo odstartováno a nyní je na čase chopit se textur a vytvořit další textury pro soutěž. Pokud byste se ještě nyní chtěli zúčastnit, věřte, že můžete. Náskok z prvního kola totiž nemusí znamenat vůbec nic!

A opět jsme se prokopali na konec, ovšem zase za týden přijde další novinka jako vždycky a jeden z mých kolegů si pro vás jistě připraví další super přírůstky do fanartu.


Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2020 TOPlist

Jsme na Facebooku
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru