Červencové lovení stínu

Sekce: Fanart / Vydáno: 26.7.2013 18:37 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Pátek, venku vedro na padnutí, ideální čas zalézt do chládku a přečíst si další díly našich oblíbených komiksů z fanartové dílny našeho fóra.

Pokud vás už štvou poslední horké dny, je čas začít lovit, konkrétně tedy lovit stíny. V tom nám samozřejmě velice rád pomůže Lordan s jeho velice oblíbeným komiksem Lov Stínu, které nám nabídne finální díl v temném pojetí za které mluví již název dílu: „Prokletí.“ Pokud jste jeho komiks ještě nečetli, je na čase začít. Pro ty, kteří celou sérii oddaně sledovali, si v brzké době Lordan jistě něco připraví a tak by nebylo na škodu sledovat topic na fóru

A kdo dnes naplní komiksovou dvojku? V lince Diriana si dnes dáme na chvíli pokoj, místo toho se podíváme na novější počin a originální projekt mnoha členů fóra. Jistě už tušíte, že se jedná o nedávno prezentovaný komiks Martin. Dnes nám nové díly připravili Sam164 a Vojta122 a oba si je můžete přečíst v sekci komiksů.

Tím dnešní posezení ve stínu končí, hurá zpět k vodě, opalovacím krémům a v horším případě ke zdlouhavé práci, v každém případě vám přejeme hezký víkend a dobře strávené poslední dny července!Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2020 TOPlist

Jsme na Facebooku
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru