Zlatý Diego u konce a nový díl Ako utopiť lovca Jacka!

Sekce: Fanart / Vydáno: 15.11.2013 20:03 / Autor: Pivl / Trvalý odkaz
Pátek se s pátkem sešel a my jsme tu zas a znova s další várkou informací a skvělého fanartu. Není na co čekat a tak pojďme do toho.

Velký a epický návrat zaznamenal komiks Jako utopiť lovca Jacka od dvojice Gothic 12 a Trelis324, do které se zapojil nový autor a to konkrétně Sleeper. Komiks se znovu rozjel po poměrně dlouhé době a tak čeká na vaše ohlasy! Nový díl přinese opět spoustu zábavy a snad vám zpříjemní pochmurné podzimní dny. Čtěte zde

A co nového na fóru? Není toho málo. Soutěž Zlatý Diego byla ukončena a přes velmi dramatický finiš vyhrál člen moderátorského týmu, Lordan, se svou skvělou povídkou. Gratulujeme. Na druhém místě se umístili hned dva soutěžící – Perseus a DasaDek, i jim blahopřejeme. A všem ostatním děkujeme za velmi povedený ročník soutěže s opravdu kvalitními povídkami. Celý výsledek můžete sledovat na fóru. Vítězné povídky bohužel kvůli technickým potížím uvidíte až v příštím udpatu.

A co Komiksový král? Přihlašování je za námi a probíhá „klidová fáze“ ve které autoři tvoří svá díla. Ovšem aby se na soutěž nezapomnělo, neustále vychází články a zajímavé rozhovory s účastníky nejen o soutěži, ale i se zajímavostmi o jejich tvorbě. Všechny články a rozhovory naleznete zde.

No a nám nezbude jen popřát vám příjemný víkend a za týden opět nasledanou u šťavnaté porce fanartu!Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2020 TOPlist

Jsme na Facebooku
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru