Mód Die Bedrohung, Povídka, G3

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 15.1.2005 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Mód Die Bedrohung - Po delší době Vám přinášíme kvalitní hotový mód. Podívejte se na screenshoty, přečtěte si souhrnné informace, nahlédněte do základů bestiáře a nebo si jej rovnou stáhněte. Vše v sekci módy.Zakleté bohatství 7. - Přečtěte si už 7.díl povídky od El Kamila.

Střípky o G3 - Včera se do éteru rozletělo další prohlášení JoWoodu o vydání G3 a publikaci G2 v Polsku a Rusku. Z oficiální stránky pro Vás přeložil Lee:

Vydání v Polsku a Rusku je takovou předehrou pro vydání Gothic III.

Rottenmann, Rakousko, 14. ledna 2005 :
Gothic II, skvělé RPG vydané JoWoodem a Addon "Night of the Raven" budou vydány v Polsku a Rusku v lokalizovaných verzích! Gothic II byla jedna z nejúspěšnějších her roku 2002 a dominovala prodejním žebříčkům v celé Evropě, hlavně v německy mluvících zemích.
"Jsme pyšní, že Gothic II a AddOn budou vydány v Rusku a Polsku; je to skvělá příležitost namlsat RPG a fantasy fanoušky před vydáním Gothic III", říká Stefan Berger, Product Manager JoWooD Productions.
Zajištění dostupnosti Gothicu II ve všech zemích Evropy společně s kvalitou a unikátností této hry zvýší hype okolo Gothic III, který vyjde později v roce 2005.
"Gothic III překoná všechny prodejní rekordy svých předchůdců! Celosvětová popularita série Gothic je proto důležitým faktorem," vysvětluje Gerald Kossaer, Mezinárodní Marketingový ředitel JoWooD Productions.
Vydáni Gothicu II v Rusku/Polsku : Q1 2005
Načítám data ...
Nahoru