Dunkle Brut, The Trial, Povídky, G3

Sekce: Modifikace / Vydáno: 22.1.2005 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Mód Dunkle Brut - objemnou aktualizaci začínáme představením hezky vypadajícího, avšak zatím nedokončeného módu do G1, Dunkle Brut. Můžete se podívat na screeny, přečíst malé info nebo stáhnout německé demo.

Zakleté bohatství 8.díl - V už osmé části povídky od El Kamila si můžete přečíst, jak se hrdinové dostali do Jharkendaru.

Boží válečník 2.díl - Také si můžete přečíst pokračování povídky od Joyi.

Wallpapery - 3 nové wallpapery z prostředí Starého tábora z G1.Mód The Trial - Druhým módem dnešní aktualizace je The Trial opět do Gothica 1. Zatím si můžete přečíst krátké info a podívat se na screeny, případě samotný mód stáhnout. Více informací o tomto módu, čekejte v nejbližších dnech.Malé info o G3 - V německém herním časopise PC Action vyšel článek s potenciálními herními hity roku 2005. Gothic 3 zaujal slušnou třetí pozici. Při této příležitosti, bylo v časopise zveřejněno krátké interview s gamedesignérem Björnem Pankratzem, který prozradil, že v G3 můžeme čekat několik velkých měst, ne jen jedno, jak tomu bylo v G2. Informoval o tom německý server WorldofGothic.de.

Změna schůzky - Nezapomeňte zítra na přesunutou klubovou schůzku. Změnilo se místo (lide.cz) a také čas. Místo jedenácté hodiny se schůzka koná v 13 hodin..
Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2020 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru