Módy, ankety, povídky, wally, komiks

Sekce: Fanart / Vydáno: 29.1.2005 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Zakleté bohatství 9.díl - Dnešní nášup novinek začínáme dalším pokračováním povídky od El Kamila.

Pomsta - nový seriál - Po dlouhé době se do povídek angažuje i Frozen Hero. Přečtěte si první díl jeho nového povídkového seriálu.

Wallpapery - velké změny - Sekce wallpapery má za sebou další mezník. Na stránkách se totiž zcela poprvé objevuje wallpaper v rozlišení 1280x1024 a to z důvodu, aby uživatelé s vyšším rozlišením nebyli ochuzeni. Bylo potřeba také změnit samotné stránky s náhledy wallpaperů. Nyní pod každým náhledem najdete rozlišení, ve kterých si daný wall můžete stáhnout. Tak a nakonec dva nové wallpapery z Gothica 1 a 2.

Ordinary life of dying bandit 3.díl - Očekávané další pokračování komixu. Čtete!

Mód Sturmbringer - Prvním módem dnešní aktualizace je Sturmbringer. Jedná se o velmi chudý mód do Gothica 1, který zahrnuje jen jeden jediný úkol.

SCORE 132 - Na pultech obchodů se objevilo nové Score a v něm slibovaná recenze na datadisk The Night of the Raven, v níž získal uctihodných 86%. Krom recenze tam najdete anglické titulky a návod na jejich instalaci. Podle náznaků v recenzi možná můžeme čekat v dalším čísle Score (který vyjde 26.2.) návod.

Mód Bumshak - TONYSKATE zpracoval info o módu Bumshak, ve které si můžete zahrát za skřeta. Kromě infa, se můžete podívat na první 4 screeny či questy. Časem přibudou další.Nová anketa - Po měsící a půl obměňujeme anketu.

Nový kvíz - A na závěr obměna kvízu. V tom posledním většina z vás hlasovala špatně. Správnou odpovědí byl totiž Corristo.
Načítám data ...
Nahoru