GOTHIC 3 SCANY !!!

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 19.4.2005 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Tak se na to podívejme. Máme zhruba měsíc před veletrhem E3 a na netu se už objevily první scany z Gothica 3. To proto, že v německém magazínu PC Action vyšlo solidní preview včetně interview (a samozřejmě scany). Nyní si je můžete prohlédnout i u nás. (zdroj gothic.nl).

Všech 6 scanů najdete samozřejmě i v sekci Gothic 3 - Scany. Co se týče preview a interview, tak na http://games.tiscali.cz zveřejnili krátký překlad. Píše se:

Z preview jsme se o Gothic III dozvěděli spoustu nových informací. Zpočátku bude mít hráč na výběr z celkem šesti ras a stejného počtu povolání, jako třeba kovář nebo gladiátor, jehož denním chlebem se stanou bitvy ve speciálních arénách. Tři druhy magie prý půjde používat jen na určitých místech mapy poblíž nějakého význačného bodu. Narazíte na staré známé z předchozích dílů, ale hra už nebude rozdělena na kapitoly. Později budete moci vstoupit do guildy, vybavit se novými předměty jako je štít, obchodovat prakticky s kýmkoli nebo si někoho z NPC postav za peníze najmout, aby bojoval po vašem boku.


Dneškem počínaje zakládáme novou rubriku v sekci Gothic 3 - Články - jedná se o stránku, kde budeme postupem času zveřejňovat adresy všech recenzí, preview a drobných zpráv o G3.
Načítám data ...
Nahoru