Ustálení místnosti na chatu

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 4.7.2005 11:52 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Pozor! Pozor! Všichni Gothicaři nástup! Jistě víte, že každou neděli se koná sraz nás/Vás Gothicařů na portálu Lidé.cz. Někomu tento termín nevyhovuje a zřejmě i proto se nás/Vás vždy sejde poněkud méně, než bych si představoval. Prvním (a nejdůležitějším) krokem boje za lepší schůzky je ustálení místnosti Gothic.

Co to znamená? Nyní, když si chcete pokecat o Gothicu na Lidé.cz, tak pravou místnost nenajdete, jelikož je dočasná. Někdy ji vždy založí, ale ona s posledním odejítým uživatelem zase zmizí. Když bude místnost stálá, tak tam prostě bude furt, non-stop. Ale takový proces ustálení místnosti není jako mávnutí kouzelným proutkem. Potřebujeme všechny z Vás, abyste pomohli v tomto procesu.

Co musíte udělat? Stačí, když přijdete kdykoli v následujícím týdnu na chat Lidé.cz do kategorie Chat/Koníčky a zájmy, kde najdete naši/Vaši místnost Gothic (téměř uplně na spodu), a strávíte tam s námi pár chvil (rozuměj co nejdéle :)). Nic víc, nic míň. Začínáme dnes v 13:00. Budeme se na Vás těšit.

Dále bych chtěl v našem skromném Gothicz.net týmu přivítat nového člena. Je jím Heralecak a krom toho, že se podílí na překladu, bude zastávat funkci redaktora. Prvním příspěvkem od něj je postarší artwork z Gothica 3.

Načítám data ...
Nahoru