Nový design webu

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 13.7.2005 00:20 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Kdepak, nezabloudili jste na jinou stránku. Jste skutečně na Gothicz.net, nejrozsáhlejší české Gothic fanstránce. Více než 14 dní Vám mažu med kolem pusy s překvapením. Tak tu je. Šedému paladinskému designu odzvonilo a ode dneška na Vás bude zářit nový, tmavomodrý "svět".
Avšak, ač jsem pracoval téměř nonstop, se nepovedlo se dostat design do finiše. Odhadem mohu říci, že současná, když bych to tak měl nazvat, betaverze je hotova zhruba z 85%. Co se týče jednotlivých sekcí: Gothic 1 - 97% , Gothic 2 - 85% , Datadisk - 75%, Gothic 3 - 100%, Mody - 10%. Původně jsem měl v plánu, umístit nový design na web až bude kompletně hotový. Nicméně té práce je ještě tolik, že 100% kompletní bude až za několik týdnů (vězte, že upravovat 1400 html stránek a řekl bych, že téměř stejný počet obrázků, není jen tak). A tak dlouho se spuštěním nového designu čekat nechci. Jednoduše bude opravován za chodu. Takže pokud někde narazíte na nefunkční odkaz, špatný obrázek (nebo žádný obrázek), nezoufejte (a taky mi to laskavě NEpřipomínejte), já o něm stoprocentně vím a myslím na něj každým dnem i nocí a nemůžu se dočkat, až bude opraven :).

Zobrazují-li se Vám někde staré obrázky (šedé pozadí), stiskněte klávesu F5. Pokud se nenačtou nové, nebyly ještě opraveny.

Co je tedy v novém designu nového :

Výběr loga stránky - Nelíbí se Vám snad blonďatá paladinka z hlavního loga? Žádný problém. Máme tu pro Vás ještě další varianty loga. Je libo ohnivého draka, drakobijce nebo paladina? Stačí zvolit typ loga v pravém menu nahoře a je zařízeno.

Zobrazení reklamních ikonek - Reklamní ikonky jsou vždy problém. Každý ji chce umístit, ale místa zase tolik není. Nyní jsem našel vynikající řešení, jak ušetřit spoustu místa (thx PhaNtom_Cz - Soccermania.org).

Nové obrázky - Nové obrázky zdobí každou sekci. Zbraně mají krásné perspektivní obrázky se všemi detaily, NPC a příšery jsou zachyceny i se svým okolím atd.

Obrázky k lokacím - Novinkou jsou obrázky u každé lokace. Mezi textem jsou panely s náhledy obrázků z té či oné farmy, tábora či města. Stačí jen kliknout na kterýkoliv náhled a obrázek se Vám zobrazí v plné velikosti. Zatím najdete jen v sekci G1 - Starý tábor, Nový tábor, Bratrstvo Spáče.

MEGA doplnění sekcí - Zbraně, zbroje, amulety, prsteny, cennosti, bestiář, potrava, magické runy, magické tabulky, opasky atd. Doufám, že po dokončení designu, budu moci říct, že sekce Gothic 1, Gothic 2 a datadisk jsou skutečně kompletní na 100% (nebo aspoň 99,9 :)).

Na závěr této památné aktualizace ještě pár věcí:

G3 - kompletní překlad interview s Mike Hoge - Před pár dny jsme Vás informovali o interview s Mike Hoge u příležitosti nahrávání soundtracku ke Gothicu 3. Nyní si můžete přečíst kompletní překlad v sekci G3 - články

Co Vás čeká a nemine: O materiál na aktualizace není nouze. Mám na mailu plno povídek, pár komixů, na programu mám výrobu několika wallperů na motivy log webu. Kolem Gothica 3 vyšlo dost článků, které bych pro Vás chtěl přeložit. V následujích dnech/týdnech budou naše/Vaše stránky doslova praskat ve švech různým novým čtivem a informacemi o Gothicu 3. Těšte se.

P.S.: Menším husarským kouskem se mi podařilo kompletně odrovnat povídky. Nezoufejte, brzy budou opět v provozu.
Načítám data ...
Nahoru