Místnost ustálena + G3 miniinfo

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 16.7.2005 12:57 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
V první řadě bych Vás chtěl upozornit, že se nám konečně povedlo ustálit Gothic místnost na chatu. Takže kdykoliv, když si budete chtít "živě" pokecat o Gothicu, můžete zavítat do naší/Vaší místnosti na Lidé.cz. Najdete ji v sekci Chat - Koníčky a zájmy. Jméno místnosti je samozřejmě Gothic. Také bych tímto chtěl poděkovat všem, kteří se na ustálení místnosti podíleli. Je třeba uznat, že to nebylo jednoduché a v jednu chvíli se už zdálo, že naše plány budou zcela zhatěny :).

Jeden z našich čtenářů našel mezeru ve včera překopanému seznamu učitelů z G1. Chyběla v něm jedne položka - učitel lovec - bezjmenný Templář ze Starého dolu. Nyní už je vše jak má být. Dotyčné osobě (neuvedla jméno) děkuji.

Na WorldofGothic.de se objevil nový artwork. Jedná se pravděpodobně o nějakou pouštní pevnost. Zhlédnout jej můžete i v naší galerii artworků.Na závěr ještě malá zajímavost, které jsem si všiml na jednom z artworků ke G3. Když si otevřete následující artwork, můžete si všimnout čtyř obrázků na jeho levé straně, u nichž jsou anglické popisy. Můžeme z nich vyčíst, že Rhobar, král Myrtany, postává ve svém sále a shlíží na město. Přichází posel se zprávou, že nejsou žádné zprávy o lodi (jaké lodi?) a že skřeti právě prolomili hlavní bránu. Desítky skřetů (ne více!) jsou pak už uvnitř hradeb a běží směrem na náměstí. Tímto "série" obrázků končí. Nicméně můžeme to považovat za malé, ale určitě zajímavé nastínění příběhu.
Načítám data ...
Nahoru