Video z GC @ GigaGames

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 20.8.2005 14:04 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
V první řadě mám pro Vás video z veletrhu Games Convention v Lipsku, které připravil server Giga.de. Jedná se o zhruba 20 minut dlouhý snímek (117 MB) s německým komentářem, v němž redaktor GC hovoří s Kaiem Rosenkranzem. Interview je obohaceno o záběry přímo ze hraní Pre-alpha verze. Takže obrázek si můžete udělat dle svého. Jinak ze zajímavých informací (tedy z těch, které jsem pochytil :)) bych zmínil jen přibližný herní čas potřebný k dohrání G3. Ten se podle Kaie pohybuje někde kolem (a teď si držte klobouky) 200 hodin. Ano, slovy dvou set. Video si samozřejmě můžete kdykoli stáhnout z naší sekce G3 - videa.

A aby toho nebylo málo, Mánička pro Vás objevil scan (pravděpodobně) Gorna. Tímto mu děkuju za echo. Scan najdete v sekci G3 - scany.

Na samotný závěr mám pro Vás malé info o HW požadavcích Gothica 3. Server Krawall.de ve svém článku zmínil konfiguraci stroje, na němž byl Gothic 3 prezentován na Games Convention. Procesor Pentium 4 3,4 GHz a paměť 2 GB. Nepadejte ze židlí. Jedná se o vývojovou verzi, která ještě není nijak optimalizována. Nicméně majitelé takových strojů mají rozhodně jistotu, že jim G3 pošlape jako po másle.
Načítám data ...
Nahoru