Úpravy na webu + anketa

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 25.8.2005 14:06 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Již od včerejška je u každé povídky v provozu hodnocení, které naprogramoval TheBurn. Takže můžete každý výtvor ohodnotit známkou jako ve škole. Rozhodně to není k zahození. Ba naopak.

Další věcí je úprava kódu ankety (opět thx to TheBurn). Nyní by veškeré procesy měli probíhat přesněji a nemělo by docházet k chybám, ke kterým docházelo.

A k tomu všemu je zde nová anketa. V té uplynulé, kde jste hlasovali, kdo ze souboje G3 a Oblivion vyjde lépe, vyzněly vaše hlasy daleko lépe pro Gothic. 622 z Vás počítá s tím, že G3 svého soka převálcuje. Ale našli se i takoví, kteří G3 totálně odsuzují. Nezapomeňte hlasovat v nové, povídkové anketě.Největší sok Gothica 3 Elder Scrolls IV: Oblivion je již k předobjednání na Xzone.cz. Hra má vyjít na konci listopadu a její cena je stanovena na 1299 Kč. "Po grafické stránce je hra naprosto úžasná, foto-realistická. Na technologii grafiky tvůrci pracovali celý jeden rok. Stejně jako předchozí hry i Oblivion má standardně nastavenu first-person perspektivu. Umožňuje ale také přepnutí se do pohledu třetí osoby. Co do rozlohy herního světa je Eleder Scrolls IV větší než Morrowind. Přepracován byl design interface kompasu a map, a to tak, abyste dlouho netápali při pátrání po nějakém zážitku. Nudné a stále se opakující cestování jaké jste mohli zažít v Morrowindu, je v Oblivion eliminováno. Upraven je rovněž systém získávání zkušeností. V zásadě zůstává stejný, jen je o něco více přizpůsobitelnější vašim požadavkům (např. v případě, že se po čase hraní rozhodnete ubrat s vývojem svého hrdiny trochu jiným směrem než dosud). Určité změny zaznamenal i systém soubojů. Stále zde hrají důležitou roli statistiky, jsou však postaveny smysluplněji. Úplně přepsán byl systém AI. Svět, který vám Oblivion otevře, je skutečně plný života."
Načítám data ...
Nahoru