Úpravy na webu + anketa

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 25.8.2005 14:06 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Již od včerejška je u každé povídky v provozu hodnocení, které naprogramoval TheBurn. Takže můžete každý výtvor ohodnotit známkou jako ve škole. Rozhodně to není k zahození. Ba naopak.

Další věcí je úprava kódu ankety (opět thx to TheBurn). Nyní by veškeré procesy měli probíhat přesněji a nemělo by docházet k chybám, ke kterým docházelo.

A k tomu všemu je zde nová anketa. V té uplynulé, kde jste hlasovali, kdo ze souboje G3 a Oblivion vyjde lépe, vyzněly vaše hlasy daleko lépe pro Gothic. 622 z Vás počítá s tím, že G3 svého soka převálcuje. Ale našli se i takoví, kteří G3 totálně odsuzují. Nezapomeňte hlasovat v nové, povídkové anketě.Největší sok Gothica 3 Elder Scrolls IV: Oblivion je již k předobjednání na Xzone.cz. Hra má vyjít na konci listopadu a její cena je stanovena na 1299 Kč. "Po grafické stránce je hra naprosto úžasná, foto-realistická. Na technologii grafiky tvůrci pracovali celý jeden rok. Stejně jako předchozí hry i Oblivion má standardně nastavenu first-person perspektivu. Umožňuje ale také přepnutí se do pohledu třetí osoby. Co do rozlohy herního světa je Eleder Scrolls IV větší než Morrowind. Přepracován byl design interface kompasu a map, a to tak, abyste dlouho netápali při pátrání po nějakém zážitku. Nudné a stále se opakující cestování jaké jste mohli zažít v Morrowindu, je v Oblivion eliminováno. Upraven je rovněž systém získávání zkušeností. V zásadě zůstává stejný, jen je o něco více přizpůsobitelnější vašim požadavkům (např. v případě, že se po čase hraní rozhodnete ubrat s vývojem svého hrdiny trochu jiným směrem než dosud). Určité změny zaznamenal i systém soubojů. Stále zde hrají důležitou roli statistiky, jsou však postaveny smysluplněji. Úplně přepsán byl systém AI. Svět, který vám Oblivion otevře, je skutečně plný života."
Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2019 TOPlist

Jsme na Facebooku Jsme na Twitteru
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru