Vánoční aktualizace, vyhodnocení soutěže

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 24.12.2005 15:05 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Dnes musíme splnit příjemnou povinnost a to vyhlásit vítěze Soutěže s Gothicz.net. Účast byla velmi slabá a soutěžících, kteří správně odhalili všechny screenshoty, bylo jen 14, tudíž šance na výhru byly poměrně veliké. Losování proběhlo pomocí skriptu pro náhodný výběr čísel za dohledu TheBurna a výsledky jsou zde:

1.místo - Thorus14@seznam.cz - Gothic 2 GOLD
2.místo - dodgeviper@quick.cz - Gothic 1 CZ
3.místo - shadowtommy@seznam.cz - Gothic 1 CZ

Výhercům blahopřejeme a zasíláme email! Vše o soutěži včetně správné polohy všech soutěžních screenshotů najdete v sekci Soutěže - Vánoce 05 s Gothicz.net.

A nyní už k vlastní vánoční aktualizaci. Pohodlně se usaďte a nechte se zasypat dárky od Gothicz.net. Takže půjdeme na to hezky od začátku.

Na rozjezd si můžete přečíst něco málo o další z aktuálně vyvíjených modifikací do hry Gothic 2: Noc Havrana s názvem der Kampf um die Bruderschaft. Lord Death zpracoval krátké info a típnul celkem 6 screenshotů. Na to vše se můžete podívat v sekci Módy.Pokračujeme povídkovou nadílkou. Naši hrdinové jsou uvězněni v koruně stromu. Hladoví chňapavci stále čekají na svou příležitost. Tu se však objeví statečný Angar s mečem a za pomoci velitele všechny ještěry po jednom pobije. Když velitel rozkáže Angarovi, aby odložil zbraň, nejen že tak neučiní, ale dokonci její čepel přímo proti němu... Jistě jste poznali, že se jedná o Garrettův GOTHIC. Dnes již jubilejní dvacátá část.

Pozadu nezůstává ani Stranger se svojí povídkovou ságou VÁLKA. Hlavní hrdina Ger pokračuje v tréninku. Po příjezdu dalších nováčků již v daleko početnější skupině. Poprvé se setká s velitelem druhé skupiny Monterem a společně s Drekem, Hrekem, Carlosem a Fregem se vydají vyhledat průzkumnou jednotku skřetů, která se nedávno objevila nedaleko od tábora.... Rozhodně si druhý díl nenechte ujít.

Stejně jako minulé Vánoce Vám přinášíme nadílku wallpaperů. Tentokráte 3 kousky z Gothica 3 a 1 kousek z Gothica 1. Snad se Vám budou líbit.

Nezapomeňte také na web Czech Mod Development Teamu, který vyvíjí první českou modifikaci do Gothica. Včera admin Warezz.K uvedl nový design, takže je opět na co koukat.

Tak to je na Štědrý den vše! Veselé Vánoce! Jen malý dodatek - vzhledem k nedostatku času jsem nebyl schopen přeložit ono interview s PB, tudíž ho přineseme až zítra. Takže Ježíšek u nás chvíli zůstane.
Načítám data ...
Nahoru