Upgrade designu

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 29.12.2005 23:23 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Svěží vánek od severu zavál na naše stránky a přinesl sebou menší grafické oživení. Nové nadpisy sekcí, nová loga a fůra mini změn, jak grafických, tak obsahových, je ještě na cestě. Dovolte mi, abych Vás upozornil na základní přesuny ve struktuře webu.

Menu sekcí se nachází tentokrát úplně nahoře nad logem. Stejně tak tam najdete přepínač jazykových verzí. Z pravého menu zmizela volba loga. Tu nyní najdete v podobě malých tlačítek s čísly nalevo od loga. Zatím jsou k dispozici 4 verze loga s tématikou G2 a G3. Místo po volbě loga v pravém menu zacelila položka Hostujeme, kde najdete další webové prezentace hostující na našem serveru a také rychlý link na naše fórum.

Novinkou jsou také panely "aktualizace" a "downloady" na novinkové stránce, kde můžete shlednou vždy 8 nejnovějších položek dané kategorie a kliknutím na ně se k nim ihned přemístit. Snad Vám tyto novinky budou k užitku na další se můžete těšit časem.

V připadě potíží zkuste obnovit stránku stiskem klávesy F5. Pokud se Vám nezobrazuje logo, nejspíše jste měli nastavené logo #5 nebo #6, která nyní neexistují. Vyberte si některé z 1-4.
Načítám data ...
Nahoru