Nadupaná aktualizace

Sekce: Modifikace / Vydáno: 10.2.2006 13:45 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Dnes je aktualizace tak nadupaná, že ani nevím, čím začít. Takže...

Mario Röske, Michael Hoge a Oliver Höller zodpověděli na JoWooD fóru v rámci interview s PB otázky číslo 33, 38, 46 a 47. Jejich překlad (Thx Lee) samozřejmě nikde jinde než v našem článku v sekci G3 - Články - Interview s PB.

Sekce Fanart má v dnešní aktualizaci také velké zastoupení. Její hlavní článek tvoří již třiadvacátá část povídkové ságy GOTHIC od Garretta. Jak jistě víte, skřeti útočí. Hrad je vzhůru nohama a kopáči fasují zbraně. Mezi nimi i naši tři hrdinové - Diego, Gorn a Milten. V žádném případě si nenechte tento neobvykle vtipný díl ujít. A abych vás nažhavil, přikládám krátký úryvek:

Do místnosti zrovna vešel Gorn a hned se obořil na dozorce.
"Chci sekeru! Obouručku."
Dozorce vyjeveně zamrkal nad trou troufalostí, pak zkřivil zlostně rty a nesmlouvavě křikl na Gorna:
"Tamhle si vem meč a vypadni!"
"Chci sekyru, jsi snad natvrdlej?!"


Po dlouhé době pro vás mám nový komiks - Khorinis sa nesúdí. Jedná se o zbrusu novou komiksovou ságu, která bude vyprávět o osudu paladina Sanča. Nový komiks najdete v sekci Fanart - Komiksy - Khorinis sa nesúdí.

Od Fanartu odskočím k sekci Módy. Dnes vám představujeme skutečný skvost mezi modifikacemi. Nese jméno Piratenleben a nabízí fůru nových věcí. Mimo datadiskový svět Jharkendar se odehrává v dvou dalších nových světech, umožňuje volbu obtížnosti, používá nový systém obnovy monster, ale co je nejdůležitější: Jeho příběh je rozdělen do tří originálními úkoly zaplněných kapitol, které vám zaberou cca 15 hodin hraní. Pokud jste dodnes váhali se zkouškou modifikací, garantuju vám, že tohle je nejlepší volba. Vše o módu (info o nových funkcích, kompletní návod, 32 screenshotů) v sekci Módy.U modifikací ještě zůstanu. Lord Death zpracoval infomace, screeny a částečný návod o módu The Den od ruských tvůrců. Vše o módu v sekci Módy - Ostatní - The Den.

1 2 3 4


A na závěr úseku o módech tu máme od Askela 4 nové screenshoty z modifikace Diccuric.Zpět k Fanartu - Kromě Gothica #23 dnes i další povídky. Konkrétně druhý díl povídkové ságy CESTA VÁLEČNÍKA od Neda a první část nové série od Thoruse a Hawkeyeho s názvem ELITNÍ SKŘET, která jako první popisuje příběh skřeta. Takže neváhejte a čtěte.

A úplně za závěr pro vás máme 2 nové wallpapery z G2 a G3, které zaslal Garcy.
Načítám data ...
Nahoru