O 1.ingame screenu

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 21.3.2006 14:00 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Nevím jak u vás, ale tady na jižní Moravě je krásné slunné počasí, teplo, jaro letos přišlo v pravý čas. Včera jsem uvedl 1. ingame screenshot z G3 trochu v rychlosti a bez jakéhokoli komentáře. A to hodlám nyní napravit.
Screenshot byl publikován při příležitosti středověké akce ve Vídni, pořádané pro novináře z celého světa (vizte G3 plakát). Je vytípnut z nejčerstvější verze hry, která byla publikována minulé úterý. V jeho spodní části se nachází něco, co by někomu mohlo vzdáleně připomínat inventář. Vlastní inventář to samozřejmě není. Jedná se o jistý druh rychlého přístupu k inventáři a používá se číslicovými klávesami. Lze do něj umístit všechny předměty, které mohou interagovat, tedy např. zbraně, svitky, lektvary apod.

Určitě jste si všimli i zcela nového provedení stínů postav. Jak napsal Ivan Ertlov, Community Manager JoWooDu: "Jedná se o přesně vypočtené a správně vrhané stíny ze všech světelných zdrojů. A v pohybu nebo při držení pochodně vypadají vskutku geniálně."

Další věcí je, že screen musel být pro publikaci na JoWooD fóru silně zkomprimován. Brzo by se měl objevit článek o celé akci, kde najdeme obrázek v nejvyšší kvalitě. Samozřejmě vás o tom budeme informovat.
Načítám data ...
Nahoru