Jak na silnější nepřítele

Ve světě za bariérou číhá smrt na každém kroku - pokud budete mít opravdovou smůlu, narazíte na takového nepřítele, který je nad vaše síly. A že to bude ze začátku opravdu často. I v těchto případech ovšem existují řešení, které vám pomohou vyhrát mnohdy ztracený boj.

Poražení každého nepřítele na malé úrovni

Porazit i silného nepřítele s klackem a sílou třeba 10 je opravdu jednoduché. Stačí určité zvíře nalákat do vody, plavat kus od břehu (obr. 1), pak se zase vrátit kolem zvířete (obr. 2) tak, aby jste si mohli stoupnout jenom vy a dotyčná bestie pořád plavala. Při plavání útočit nemůže, ale vy stojíte a bojovat můžete, tak do ní klidně můžete bušit, kolik chcete (obr. 3).

Obr.1Obr.2Obr.3

Jak zabít ohnivou ještěrku

Ohnivé ještěrky jsou velmi nepříjemné bestie, jelikož na vás při boji chrlí oheň. Ten může vaše životy zredukovat celkem rychle. Tedy jen pokud jste na suchu. Pokud v ještěrkou bojujete ve vodě, oheň vám (logicky) neubližuje. Potom je pak daleko jednoduší ji porazit. Jednoduše vlezte do vody. Střelte lukem, kuší nebo kouzlem po nějaké ještěrce a počkejte až doběhne k vám do vody. Ve vodě ji oddělejte a je to. Někdy se stane, že na sebe nalákáte početnou skupinku, to ale také není žádný problém. Když jste ve vodě tak, že už plavete, ještěrky na vás nemohou a odcházejí pryč. V tomto okamžiku se přibližte k břehu tak, abyste stáli na nohou, vyvolejte inventář a rychle vypijte pár lektvarů. Tak to můžete udělat vždy, když vás ještěrky zraní.

Obr.1Obr.2Obr.3

Tento způsob je určitě mnohem rychlejší a bezpečnější, než bojovat s ještěrkou na suchu.

Jak skolit trola

Jsou v podstatě dva způsoby, jak zabít trola. Teda pokud nepočítám destruktivní magii. Ten první je použít svitek Zmenši nestvůru, čímž se trol dostane do přijatelnější velikosti, a pak už není problém ho zabít. Druhý je jít do něj natvrdo. Boj nablízko má dvě varianty. U obou ale musíte mít velkou sílu a zbraň s velkým poškozením. U první možnosti běžte úplně k němu, jinak se netrefíte, a mlaťte do něj, co to dá. Nebude se moci bránit a tudíž vás nesejme svojí pěstí. Každopádně si dávejte pozor, ať se mu to nepovede. Druhou variantou je vypít lektvar rychlosti a běhat kolem trola. Vždy trola oběhněte k jeho zadku a dejte mu několik ran. Trol se začne pomalu otáčet, tak máte trochu času. Až k vám bude skoro čelem, zase jej oběhněte atd. Tak jej zabijete celkem bez problémů.

Jak zabít královnu důlních červů na 1 ránu

Stačí mít 5 many a jeden svitek ohnivé koule. Pořádně nabít a vypálit. Královně to ubere tak čtvrtinu zdraví a pak sama zemře. Nemusíte se otravovat s neustálým mlácením do ní - a riskovat tak zbytečnou ztrátu životů.

Načítám data ...
Nahoru