Jak získat rudu

Určitě se vám již stalo, že jste nutně potřebovali rudu k nákupu lektvarů, zbroje nebo lepší zbraně. Potřebnou sumu jste ovšem neměli. Zde naleznete několik ověřených triků, které vám právě v takovémto případě pomohou.

Boháčem za stína

Když hrajete za Starý tábor a jste alespoň stín, můžete vlézt do chatrčí a kopáči i stínové vás nechají napokoji. Žádné tasení meče a vyhazování. Klidně můžete chatrč vykrást a stejně vás nechají. Tak si můžete celkem přilepšit. Ale musíte být minimálně stínem. Kopáči ani stínové sice nepatří zrovna k nejbohatším, ale i tak se to hodí.

Jak si vydělat prodejem drogy

Prodejem drogy z bažin si lze dobře vydělat. Dříve než se přidáte k nějakému z táborů můžete v Novém táboře u vchodu do velké jeskyně potkat jednoho ze spáčových vyslanců Baala Kagana. Můžete jej přesvědčit, aby vám dal deset kusů drogy pro distribuci v táboře. Drogu můžete prodávat banditům i žoldákům a to za 10 nugetů za kus. Přičemž si můžete všimnout, že banditi či žoldáci vaši nabídku s radostí přijmou a také na závěr rozhovoru poznamenají, že když budete mít zase, máte se zastavit. Musíte být trošku silnější, abyste si mohli tímto způsobem vydělat. Prostě prodejte drogu nějakému banditovi (žoldáci jsou na vás moc silní) a pak ho zmlaťte, drogu si vemte zpátky a prodejte ji znova za dalších 10 nugetů. Takto to můžete dělat do zbláznění.

Kupa rudy

Když vás někdo zmlátí, tak určitě víte, že vám vezme polovinu vaší rudy. Pokud vstanete, uzdravíte se a porazíte toho zloděje, tak bude mít rudy dvojnásobek! Tak to můžete opakovat pořád dokola a mít rudy i milion.

Jak získat platidlo na půl hry

Jiste víte, že u obchodníků se dá platit i předměty. A proto je dobré využít questu Roznašeč vody pro Leftyho, ve kterém si máte vzít od Rýžového lorda vodu. Trik spočívá v tom, že si té vody můžete vzít v podstatě nekonečno a tou vodou také můžete platit. Máte tedy o finance na půl hry postaráno.

Přivydělání úkolem od Larese

Znáte quest jménem Obchodník s drogou? Lares v něm po vás chce, abyste mu přinesli 400 magických nugetů, které získáte za prodej drogy Baala Isidra. Místo toho, abyste z vlastních peněz obětovali 200 nugetů pro Larese, jděte za Baalem Isidrem před zadáním úkolu a drogu z něj vymlaťte. Pak si vemte ten úkol od Larese a jděte za Baalem Isidrem, který vám tu drogu dá znovu. Suma sumárum získáte 200 nugetů. Nic moc, ale do začátku se hodí.

Načítám data ...
Nahoru