Jak získat ke konci hry přes 200 tisíc zkušeností

Tento trik je jako ušitý pro mágy (a také ověřený jen za mágy, resp. nekromanty). Nicméně 'obyčejný' člověk nejspíše použije k postupu nad 40 level menší trik s démony ve Spáčově chrámě. Když v místnosti se spínači zvolíte nesprávnou kombinaci otočení, objeví se démon. Tak to můžete dělat do nekonečna. Nicméně existuje mnohem elegantnější způsob. Hodí se, když máte jako mágové hodně many, jelikož časté doplňování je ztráta času. O co tedy vůbec jde?

Základem jsou kouzla, která vám přivolají na pomoc nějakou příšeru. Jistě jste někdy zkoušeli vyvolat např. kostlivce. Také byste měli vědět, že pokud vyvoláte kostlivce, tak jej můžete zabít jako normální příšeru a získat za něj zkušenosti. A to je důležitý faktor, kterého využijeme. Takže už k věci. Skočte za Xardasem a skupte všechny vyvolávací svitky, co má. Jedná se cirka o 50 armád temnot, 50 vyvolání démonů, 110 vyvolání kostlivců a 50 vyvolání golemů. Ale pozor! Cena nákupu se pohybuje kolem 100 000!!! Je tedy nutné mít u sebe potřebné věci, kterými vyrovnáte cenu. Prodejte vše nepotřebné. Vynikající je prodat lektvary rychlosti, kterých byste měli mít přes 600 pokud jste vyvraždili a okradli všechny tři prodejce lektvarů v Kolonii (Riordian, Torrez, Baal Cadar).

Až vše koupíte najděte si dobré místo, kde všechno uskutečníte (já jsem si vybral Starý tábor, ze kterého nemůže nikdo utéci). Stoupněte si na nějaký velký plácek a začněte vyvolávat. Nebuďte troškaři. Vyvolejte třeba 60 kostlivců a následovně je všechny zabijte. Obzvláště elegantním způsobem si mohou počínat mágové šestého kruhu, kteří zakouzlí smrtelnou vlnu z Uriziela (pokud ji vyjmuli), a je po kostlivcích. Může se stát, že někteří přežijí, ale druhá vlna je už dostane. Ale pozor! Tato operace je velmi náročná na chod počítače. Pokud nemáte dostatečně silný stroj, vyčarujete např. místo 60 kostlivců jen 30. Oplatí se schovat se do nějakého domu, abyste kostlivce neviděli a pak začarovat. Párkrát se mi totiž stalo, že se mi z toho komp zbláznil. To samé opakujte i s démony. Horší to je s golemy, kteří jsou vůči magii téměř imunní. Ty musíte dát zbraní. Ale ty zkušenosti za to stojí.

Načítám data ...
Nahoru