Návod - detail úkolu

Úkol - Dračí kosti

Lokace: Gotha, Faring
Zadá: Raik

Po splnění úkolu Zbavit se skřetího špeha vás Raik pověří důležitým úkolem - získat všechny dračí kosti od 5 hashishinských obchodníků. Po těchto vzácných artefaktech jde i Thorus, proto je důležité získat je před ním. Všechny dračí kosti by měly ležet v jedné truhle, ke které existuje jediný klíč. Ten však byl v zájmu bezpečí pokladu rozdělen na pět menších klíčů. Ty musíte získat a poté je složit v jeden. Pomůže vám s tím kovář Kendl.

Jděte tedy do Faringu, kde se to všechno bude odehrávat, a promluvte s Kendlem - najdete jej na hradním nádvoří, v chatrči u vstupu do nejvnitřnější části města. V rozhovoru mimo jiné zjistíte, že on kosti shání pro Thoruse, to ale zatím nechte být, vyřeší se to později.

Jména těch pěti hashishinů jsou: Khalif, Khadim, Khalil, Kazus a Khaif a podle toho také musíte splnit následující úkoly:



Poté všechny klíče přineste Kendlovi, který vám z nich udělá klíč k truhle. Ta se nachází v jeskyni u cesty k Faringu. Otevřte ji, vezměte všechny kosti a předejte je Raikovi.

Jeskyně s truhlicí se nachází v jeskyni u cesty do města.

Odměna:
5000 zkušeností
+5 k síle
500 zlatých

Načítám data ...
Nahoru