Atributy

Atributy hrdiny rozhodují o tom, jakou zbraň může nosit, kolik působí poškození a jaké nové dovednosti se může naučit. Když si chcete zvýšit nějakou atributu, vždy to stojí jeden dovednostní bod.

Strenght (Síla)

Síla primárně určuje, jaké zbraně na blízko můžete nosit. Čím těžší zbraň, tím více síly vyžaduje. Síla také dále zvyšuje útočnou sílu v boji na blízko, čímž způsobuje dodatečné zranění.

Hunting skill (Lov)

Lovecký skill určuje, jaké zbraně na dálku jste schopni použít. Velmi dobře mířena střela talentovaného lovce často zvýší poškození více než kvalita střelného materiálu.

Ancient Knowledge (Staré vědění)

Porozumění starému vědění je důležité hlavně pro magicky založené postavy. Tato vlastnost vám dovoluje nejen se naučit silnější kouzla, ale také zvyšuje kvalitu všech kouzel - například ohnivá koule způsobí více škod a dočasná kouzla trvají znatelně déle.

Smithing (Kovářství)

Abyste mohli zvyšovat tuto vlastnost, musíte znát dovednost Forging. Obecně kování složitějších zbraní vyžaduje vyšší hodnotu této atributy.

Thieving (Zlodějina)

Krádeže vyžadují něco více než jen hbitou ručku chmatalku - musíte umět vyvinout i to správné odvrácení pozornosti. Jen vysoká hodnota této atributy vám dovolí naučit se dovednosti, díky nimž budete moci krást nerušeně i ve složitých situacích.

Alchemy (Alchymie)

Alchymie je stará dovednost, založená na znalosti technické zručnosti. Jen ten, kdo mistrně zvládl základy alchymie, se bude moci naučit takové věci jako míchání lektvarů.

Hit points (Zdraví)

Kolik bolesti v boji vydržíte než jej vzdáte? Takovou část nepoddajnosti získáte, když si zvýšíte tuto atributu. Ztracené hit pointy obnovíte jídlem nebo spánkem.

Mana (Mana)

Mana popisuje intelektuální výdrž mága, kterou potřebuje k vyvolání skutečné magie. Čarování kouzel ubírá vaše zásoby many. Zvyšování této magické výdrže z vás udělá opravdového mistra magie.

Endurance (Výdrž)

Opravdu vynikajícím bojovníkem nejste jen po technické stránce. Jste schopni bojovat hodiny a hodiny s obrovskou silou. Tato schopnost je známa jako výdrž. Ubývá vám během a bojem, časem se regeneruje.

Načítám data ...
Nahoru